پیشبینی و آینده قیمت ارز ERN/اترنیتی چین بهترین پروژه فعال متاورس/رشد 200 درصدی در انتظار Ethernity

  • 20 آبان 1400
پیش بینی ERN

رمزارز Ethernity Chain، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

اترنیتی چین، یک بازار هنری دیجیتال است که به منظور تولید NFT‌های معتبر (توکن‌های غیرقابل تعویض) طراحی شده است. در حقیقت این بلاکچین، بستری برای فروش مجموعه‌ای از آثار هنری دیجیتال و کارت‌های تجاری است که توسط هنرمندان و طراحان معروف طراحی شده است.

اهداف و کاربرد ارز دیجیتال Ethernity Chain

NFT‌ها توکن‌های دیجیتالی غیر قابل تعویض هستند. یعنی این توکن‌ها کاملاً همتا هستند.

به این معناست که بر خلاف بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال که هر رمزارز، برای مثال بیت کوین مشابه بیت کوین دیگر است، هر NFT از نظر رمزنگاری کاملاً منحصر به فرد است.

کارت‌های تجاری اترنیتی به شما این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌هایی از توکن‌های دیجیتال که حاوی تصاویر و محتوای نمادین از فوتبال، بسکتبال، موسیقی و فیلم هستند را خریداری و ترید کنید.

توکن‌های غیرقابل تعویضی که یادداشت‌ها و خاطرات وقایع ورزشی را در بر دارند، ثابت کرده‌اند که NFT‌ های فوق العاده موفقی هستند. برای مثال، توکن‌های مجموعه NBA Top Shot، که لحظات شاخصی از تاریخ بسکتبال را نشان می‌دهند، ۳۱ میلیون دلار فروش داشته‌اند.

اترنیتی چین، پروژه خود را درست در همان زمان که توکن‌های غیرقابل تعویض به یکی از موضوعات اصلی کریپتو تبدیل شد، یعنی اوایل سال جدید میلادی آغاز به کار کرد. از آن زمان، NFT‌ها مورد تایید افراد معروفی چون جک دورسی، آزالیا بنکس، گریمز، ایلان ماسک، مارک کوبان و … قرار گرفته است.

اترنیتی چین این اطمینان را به شما می‌دهد که شما در حال خرید یک توکن قانونی و اصل هستید. اعتبارسنجی توکن‌ها توسط بلاکچین انجام و با اصول جنبش غیرمتمرکز مالی تطبیق داده می‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ERN

ارز دیجیتال اترنیتی چین (ERN) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 24.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 15.9دلار معامله میشود.

در حال حاضر در بازه زمانی روزانه بعد از افت قیمتی تا محدوده 14.2 دلار توانسته پولبک بزند و تا ناحیه 16 دلار رشد قیمتی را داشته باشد .

یکی از مهمترین ناحیه های حمایتی در بازه زمانی روزانه محدوده 13.6 دلار میباشد که در صورت از دست رفتن این ناحیه میتوانیم انتظار ریزش قیمت تا محدوده 10 دلار را داشته باشیم .

اما در حال حاضر با توجه به پولبک و رشد قیمتی در صورت شکست مقاومت های 17.8 و 20.5 دلار میتوانیم انتظار شکستن سقف تاریخی اترنیتی را داشته باشیم .

آینده قیمت ارز ERN

پیش بینی و آینده قیمت ارز اترنیتی (ERN)

در حال حاضر قیمت اترنیتی در محدوده 15.9 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ERN می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 29 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :38 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :45دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :53دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :89دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *