پیش بینی و آینده قیمت ارز BADGER/بجر دائو در مسیر 60 دلار !

  • 19 آبان 1400
BADGER 60 دلاری

بجر دائو یا Badger DAO یک سازمان متن باز و غیر متمرکز خودکار است که به ساخت محصولات و زیرساخت های ساده سازی استفاده از Bitcoin (BTC) به عنوان وثیقه در بسیاری از سیستم عامل های قراردادی هوشمند اختصاص داده شده است.

ارز دیجیتال رمزنگاری شده بجر دائو با نماد BADGER در مارکت های کریپتوکارنسی شناخته می شود.

این پلت فرم یک فضای مشترک است که در آن توسعه دهندگان، که به عنوان سازندگان توکن Badge Builders شناخته می شوند، توانایی همکاری و پیاده سازی بیت کوین را به عنوان وثیقه در بسیاری از بلاک چین ها امکان پذیر می کند.

کاربرد ارز دیجیتال بجر دائو BADGER

این شبکه بیشتر یک اکوسیستم DAO است که این امکان را فراهم می‌کند تا پروژه‌ها و افراد از سراسر DeFi بتوانند در یک فضای واحد گرد هم جمع شده و در زمینه‌ی همکاری و ساخت محصولات مورد نیاز از آن استفاده کنند.

این مالکیت مشترک باعث می‌شود تا همه‌ی سازندگان و شرکت کنندگان انگیزه‌هایی یکسان داشته باشند و از طرفی به واسطه‌ی نظارت غیر متمرکز، برای همه‌ی طرف‌ها منصفانه باقی بماند.

در این شبکه تمام تصمیم گیری‌ها بر اساس رای گیری انجام می‌شود. یکی از نکاتی که سازندگان به آن اهمیت می‌دهند این است که توزیعی عادلانه از توکن انجام شود، تا به همه این فرصت داده شود که در رای گیری شرکت کرده و از مزایای داشتن توکن بهره‌مند شوند.

کاربرد ارز دیجیتال BADGER

ویژگی ارز دیجیتال BADGER DAO

دلیل اصلی منحصر به فرد بودن بجردائو، استفاده آن از بیت کوین است. این ویژگی در کمتر پروژه ای دیده شده. مگر اینکه از بیت کوین رپد شده استفاده کنند. همچنین بجردائو با دنبال کردن الگوی “اجرای عادلانه توکن (fair token launch)” برای انتشار توکن بجر، توانسته از یرن فایننس پیشی بگیرد. با بکارگیری این الگو، مالکیت پروژه در دست انجمن قرار می گیرد. توکن ها نیز از همان اول به سرمایه گذاران فروخته نمی شوند. (سرمایه گذارانی که فقط به دنبال بهره های مالی هستند).

عاملی دیگر که به دنیای دیفای کمک می کند، افزایش تقاضا برای بیت کوین روی بلاکچین اتریوم است. (بیت کوین رپد شده که ذکر کردیم).

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال Rari Governance Token

ارز دیجیتال BADGER در بالاترین قیمت خود تا محدوده 64.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 33.7 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی پر قدرت را تشکیل دهد و یک ناحیه حمایتی مهم برای خود ایجاد کند در صورت حفظ این روند میبایست محدوده حمایتی 25 دلار را حفظ نماید و مقاومت های 45 دلار و 56 دلار را با قدرت بشکند تا بتواند به سقف تاریخی خود برسد و یک رکورد جدیدی را به ثبت برساند .

اما در صورت عدم شکست مقاومت های پیش رو ممکن است تا نواحی حمایتی اصلاح قیمت داشته باشد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 25 دلار میتواند افت قیمتی تا محدوده 14 دلار هم داشته باشد .

پیش بینی ارز BADGER

پیش بینی و آینده قیمت ارز بجر دائو (BADGER)

در حال حاضر قیمت بجر دائو در محدوده 33.7 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال BADGER می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 50 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :58 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :102دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :114 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :148دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *