پیشبینی و آینده قیمت ارز BNX/ رشد 2 برابری باینری ایکس

  • 19 آبان 1400
پیش بینی BNX

باینری ایکس یا BNX یک پروژه است که بازی سایبردراگون (CyberDragon) را ساخته است و ارز دیجیتال آن با نماد BNX شناخته می شود.

Cyberdragon یک بازی فانتزی نقش محور است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده است.

BNX توکن بومی این بازی است که برای رای دادن، استخدام قهرمان، ارتقاء هیرو و سایر توابع بازی های اصلی استفاده می شود.

BNX توکن پروتکل BinaryX است و هولدرهای BNX می توانند در تصمیمات حاکمیتی پروتکل شرکت کنند.

تیم Bineryx یک تیم بین المللی است، اعضای بسیاری از کشورهای مختلف، از جمله پرسنل فنی ارشد در صنعت Blockchain، آنها در توسعه پلت فرم های تجاری متمرکز و پروژه های زنجیره ای غیر متمرکز شرکت کرده اند و همچنین از متخصصان در صنعت مالی سنتی شرکت کرده اند دارایی های مشتقات مدیریت شده بیش از 100 میلیون دلار است.

کاربرد ارز دیجیتال BNX

بازی سایبر دراگون (Cyber Dragon) یک بازی برای کسب درآمد (play-to-earn) است که مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس می باشد. این بازی از طریق تیم باینری ایکس (BinaryX) طراحی شده می‌باشد.

بازیکنان می توانند در آن شخصیت هایی را ایجاد کنند، تجهیزات کمیاب را جمع آوری کنند و Dungeon را به چالش بکشند. چالش نهایی، شکست دادن رئیس نهایی، Cyber Dragon (اژدهای سایبر) می‌باشد. یک قهرمان با شکست دادن اژدها جوایز خانه گنج اژدها را دریافت می کند.

ارز BNX توکن حاکمیت بازی سایبر دراگون می‌باشد. دارندگان توکن BNX می توانند در حکمرانی جامعه و رای گیری در مورد تصمیمات اساسی بازی شرکت کنند. تعدادی از عملیات های کلیدی بازی نیاز به داشتن توکن های BNX دارند، مانند ایجاد قهرمانان، جعل تجهیزات کمیاب، به چالش کشیدن دانجن (سیاهچال) Cyber Dragon و تعدادی از سیاه چال های برتر.

کاربرد ارز دیجیتال BNX

ویژگی های ارز دیجیتال باینری ایکس

حاکمیت پروژه:  دارندگان این توکن به عنوان یک توکن حاکمیت می توانند درمورد تصمیم گیری‌های مهم راجع به توسعه و یا تغییرات پروژه، رأی دهند و نظرات خود را اعلام نمایند.

کمک به کارکرد بازی: بازیکنان یا گیمر ها برای به کارگیری، ارتقاء و خرید و خرید و فروش شخصیت های بازی به  توکن BNX نیاز دارند.

بهتر است بدانید که تمامی آیتم ها و شخصیت های درون بازی به شکل توکن NFT عرضه شده اند و از راه یک بازار NFT قابل خرید و فروش و معامله می‌باشند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال BNX

ارز دیجیتال باینری ایکس در بالاترین قیمت خود تا محدوده 230 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 151 دلار معامله میشود.

در تایم فریم روزانه شاهد ادامه روند صعودی باینری میباشیم و در صورت ادمه این روند صعود و شکست مقاومت 160 دلار میتوانیم شاهد پامپ قیمت تا محدوده سقف تاریخی یعنی 230 دلار باشیم .

اما در صورت اصلاح قیمت و عدم شکست مقاومت پیش رو میتوانیم افت قیمت تا محدوده 137 دلار را انتظار داشته باشیم.

آینده قیمت ارز BNX

پیش بینی و آینده قیمت ارز باینری ایکس (BNX)

در حال حاضر قیمت باینری ایکس در محدوده 151 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال BNX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 226دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :289دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :468دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :532دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :668دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *