پیشبینی و آینده قیمت ارز XWC/ وایت کوین 3 دلاری!

  • 18 آبان 1400
آینده قیمت ارز XWC

وایت کوین (XWC) یک پروژه تمرکززدایی مبتنی بر جامعه است که بیش از پنج سال سابقه دارد. این پروژه در اوایل سال 2014 آغاز بکار کرد. اعضای اصلی تیم توسعه دهنده از هلند، آلمان، فنلاند، استرالیا و دیگر کشورها هستند.

وایت کوین (whitecoin) ارتقا یافته یک پروژه متقابل زنجیره‌ای است که طبق گزارشات به عملکرد مدیریت دارایی متقابل زنجیره‌ای تحقق بخشیده است. این تیم ادعا می‌کند که بزرگترین زنجیره عمومی در جهان است.

هدف آن ارائه معیار و نمایشی برای شکستن موانع در بین زنجیره‌های مختلف عمومی است.

امکانات و مزایای ارز XWC

ناشناس بودن: معاملات انجام شده از طریق بلاک چین وایت کوین از آدرس این کوین برای ارسال و دریافت وجه استفاده می‌کند و از هیچ‌گونه اطلاعات شناسایی شخصی بهره نمی‌برند.

شفافیت: همه معاملات را می‌توان حسابرسی کرد زیرا یک دفتر کل شفاف دارد که تاریخچه فعالیت همه را همه را به اشتراک می‌گذارد اما هویت آنها را نشان نمی‌دهد.

سرعت: وایت کوین شبکه سریع برای معاملات کوین‌هایش را ارائه می‌دهد زیرا هر دقیقه یک بلاک استخراج می‌شود که زمان اثبات را سرعت می‌‎بخشد. کاربران جدید وایت کوین می‌توانند با حذف نیاز به بارگیری بلوک از همتایان تصادفی با استفاده از “bootstrap.dat” ، بلاک های اولیه هماهنگ نشده خود را به سرعت از یک فایل محلی وارد کنند.

قابلیت حمل و امنیت: سکه‌های وایت کوین حتی در رایانه‌های شخصی قدیمی و لپ تاپ‌ها به راحتی قابل دسترسی و استخراج هستند. دلیل این امر هم آن است که از سیستم عامل WhiteOS استفاده می‌کند که فضای ذخیره سازی سردی را در اختیار شما قرار می‌دهد که نمی‌تواند از طریق بدافزارها آلوده شود.

ویژگی ارز دیجیتال وایت کوین

ارز دیجیتال وایت کوین نیز به عنوان یک واحد پولی یا واسطه تبادل بر پایه اینترنت تعریف می‌شود و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های این ارز دیجیتال می‌توان حذف واسطه‌ها هنگام انجام معامله و تبادل، و هم‌چنین ناشناس بودن را مطرح نمود.

 یکی از ویژگی‌هایی که xwc از آن بهره مند است و مانند سایر ارزهای دیجیتال بر این مبنا شکل گرفته است غیر متمرکز بودن آن است.

این ویژگی از خصوصیات منحصر به فرد تمامی ارزهای دیجیتال است. ماهیت غیر متمرکز بودن ارز دیجیتال xwc موجب می‌شود تا هیچ نهاد و یا دولت یا گروه و یا سازمانی نتوانند این ارز و سایر ارزهای دیجیتال را تحت کنترل و مراقبت خود در بیاورند.

ماهیت غیر متمرکز بودن ارزهای دیجیتال و از جمله ارز دیجیتال xwc به کاربران این امکان را می‌دهد تا پرداختی امن داشته باشند و بتوانند به ذخیره پول بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک‌ها و سازمان‌های واسطه اقدام نمایند و بابت انجام تراکنش‌های مالی خود، کارمزد نیز نپردازند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال XWC

ارز دیجیتال whitecoin در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2.58 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.91 دلار معامله میشود.

بعد از رشد بینظیر وایت کوین تا محدوده 2.5 دلار یک ریزش 65 درصدی را تجربه کرد و نتوانست روند صعودی خود را ادامه دهد ، در حال حاظر توانسته یک ناحیه حمایتی برای خود ایجاد کند.

محدوده 0.78 دلار باعث شده تا بتواند خود را برای یک روند دیگر آماده کند و برای شکل گیری یک روند صعودی مطمئن میبایست از پس مقاومت های 1.14 و 1.7 دلار بر بیاید تا بتواند یک تارگت جدید برای خود به ثبت برساند .

پیش بینی و آینده قیمت ارز XWC

پیش بینی و آینده قیمت ارز وایت کوین (XWC)

در حال حاضر قیمت وایت کوین در محدوده 0.91 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XWC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.5دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.96دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.96دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.4 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *