پیشبینی و آینده قیمت ارز TWT/ تراست ولت در آستانه رسیدن به 2 دلار !

  • 18 آبان 1400
آینده قیمت ارز TWT

ارز دیجیتال TWT، یک توکن ساده BEP -20  است که طیف وسیعی از مزایا را در اختیار کاربران کیف پول قرار می‌دهد. Trust Wallet، یک کیف پول رمزنگاری شده موبایلی است که علاوه بر رمزهای محبوب در بلاکچین‌های ارتیوم، بایننس و ترون از دیگر ارزهای دیجیتالی دیگری نیز پشتیبانی می‌کند. 

کاربرانی که این توکن دارند، مزایای مختلفی  در هنگام استفاده از کیف پول، از جمله تخفیف در خرید ارزهای رمزنگاری درون برنامه‌ای و خدمات غیرمتمرکز در معامله برخوردار شوند.

Trust Wallet Token برای اولین بار به عنوان دارایی BEB – 2 در Binance Chain راه‌اندازی شد؛ اما در اکتبر 2020 به عنوان یک توکن BEP-20 در Binance Smart Chain دوباره راه‌اندازی شد.

کاربرد توکن تراست ولت TWT

توکن تراست ولت یک توکن حاکمیتی یا گاورننس است که برای تصمیماتی نظیر حذف و اضافه کردن پشتیبانی از بلاکچین های مختلف و دیگر ویژگی های کیف پول تراست مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین استفاده از این توکن به عنوان یک روش پرداخت و یا حتی در تراکنش های نرم افزارهای غیر متمرکز می تواند گزینه ای با هزینه کمتر برای کاربران باشد. کاربران علاقه مند به سرمایه گذاری در این توکن می توانند در فرآیند هایی نظیر Staking یا فراهم کردن نقدینگی نیز توسط توکن TWT شرکت کنند تا پاداشی به عنوان درآمد جانبی کسب کنند.

ویژگی های ارز دیجیتال تراست ولت (TWT)

  1. تراست ولت توکن TWT مبتنی بر بایننس اسمارت چین BSC یا زنجیره هوشمند بایننس است، که یک شبکه بلاکچین برای تقویت پروژه های رمزنگاری مبتنی بر قرارداد هوشمند است.
  2. کارمزد گس GAS بایننس اسمارت چین BSC در مقایسه با سایر پلتفرم ها کمتر است و زمان تایید تراکنش فوق العاده سریع است. که این موضوع یک امتیاز برای همه توکن هایی است که در BSC اجرا می شوند.
  3. از آنجا که تراست ولت توکن TWT مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس می باشد، می تواند به عنوان پرداخت خدمات ارائه شود یا با سایر دارایی های رمزنگاری جایگزین شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال TWT

ارز دیجیتال TWT در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.6 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.16 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک الگوی پرچم را تشکیل داده و توانسته در این محدوده یک روند صعودی را تشکیل دهد ، در صورتی که بتواند این الگو را به بالا بشکند و از پس مقاومت 1.29 بر بیاید میتواند یک پامپ را داشته باشد و حتی به محدوده 1.5 دلار برسد اما در صورتی که این الگو به سمت پایین شکسته بشود و حمایت 1.05 دلار از دست برود میتواند تا محدوده 0.79 افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز TWT

پیش بینی و آینده قیمت ارز تراست ولت (TWT)

در حال حاضر قیمت تراست ولت در محدوده 1.17 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال TWT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.7دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.16دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.6دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :4.9دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :5.7دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *