پیشبینی و آینده قیمت ارز SUPER/ سوپرفارم در مسیر 5 دلار !

  • 18 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت ارز SUPER

رمزارز SuperFarm، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

سوپرفارم یا Superfarm یک پروتکل DeFi کراس چین (cross-chain) است که به کاربران امکان می دهد کریپتو و NFT farms را بدون نیاز به کد گسترش دهند.

سوپرفارم یک پلتفرم دیفای بین زنجیره‌ای برای فارمینگ NFT بدون نیاز به کدنویسی است و هدف اصلی آن، ایجاد آسان توکن توسط افراد مختلف و افزودن ارزش به NFT است.

از آنجایی که سوپرفارم هیچگونه کدنویسی نیاز ندارد، استفاده از این پلتفرم، پیچیدگی‌های فنی ایجاد NFT را کاهش می‌دهد.

این پروتکل به منظور ورود آسان کاربران به بلاک چین طراحی شده است.

سوپرفارم یک پروژه در حال رشد است که می‌تواند همکاری‌های بیشتری از پلتفرم‌های گیمینگ به سمت خود جلب کند.

کاربرد ارز دیجیتال SUPER

SuperFarm به سازندگان اجازه می‌دهد تا توکن‌های خود را نصب کرده و از طریق بازار سفارشی به فروش برسانند. در حالی که مجموعه‌داران و طرفداران NFT قادر به خرید NFT ها ، تجارت آنها و تولید آنها خواهند بود.

SuperFarm به سازندگان و پروژه‌ها این امکان را می‌دهد تا با به جریان انداختن درآمد بالقوه اضافی از طریق راه انداختن خط تولید NFT خود در یک بازار سفارشی، با مخاطبان ارتباط برقرار کنند.

این همان چیزی است که Patreon برای YouTubers انجام داد. کاربران نهایی می‌توانند از طیف وسیعی از سیستم عامل‌های میان زنجیره‌ای تا “بهره برداری” از NFT ، توکن‌های پروژه را به دست آورند.

ویژگی های ارز SuperFarm

SuperFarm بر ایجاد تجربه کاربری برتر هم برای سازندگان NFT و هم برای کاربران نهایی متمرکز است. این در حالی است که NFT های در دسترس و جذاب‌تر برای بازار گسترده‌تر می‌شود.

به نظر می‌رسد با تهیه یک اکوسیستم NFT همه در سیستمی که نه تنها ایجاد و توزیع NFT ها را ساده‌تر می‌کند بلکه مفیدتر و از این رو مطلوب‌تر می کند ، به این مهم دست یابد.

برای شروع ، SUPERVERSE روی سه بازی ویدیویی AAA تمرکز خواهد کرد که همه آنها شامل قابلیت NFT هستند. طبق SuperFarm ، اینها شامل “کارت” اتوباتلر “مانند Hearthstone Battlegrounds ، یک بازی تیمی در عرصه مبارزه ، شبیه Overwatch و یک بازی کسر اجتماعی مانند در میان ما خواهد بود.

بخش عمده ای از استراتژی SuperFarm برای رفتن به بازار حول استفاده از لیست گسترده شرکای آن است. اینها شامل همکاری با نامهای بزرگی مانند COTI PARSIQ ، Inective Protocol و Polygon Network و پشتیبانی قوی از قبیل Spark Digital Capital ، GBV Capital و Animoca Brands (توسعه دهنده بازی برجسته و پیشگام NFT) خواهد بود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال TWT

ارز دیجیتال SUPER در بالاترین قیمت خود تا محدوده 4.7 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 1.8 دلار معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی را تشکیل داده است و توانسته از پس مقاومت 1.2 بربیاید و این مقاومت را تبدیل به یک ناحیه حمایتی قدرتمند کند .

برای ادامه روند صعودی میبایست حمایت 1.2 دلاری را حفظ نماید و در ادامه از پس مقاومت های 2.3 و 3 دلار بر بیاید تا بتواند به سقف تاریخی خودش برسد .

اما در صورت از دست دادن این ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 0.53 افت قیمت داشته باشد .

پیش بینیارز SUPER

پیش بینی و آینده قیمت ارز سوپرفارم (SUPER)

در حال حاضر قیمت سوپرفارم در محدوده 1.8 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SUPER می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 2.7دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :3.11دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :5.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :6.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :8.8 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *