پیشبینی و آینده قیمت KEEP/کیپ نتورک در آستانه یک دلار !

  • 17 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت ارز KEEP

کیپ نتورک یا Keep Network یک شبکه انگیزشی برای ذخیره و رمزگذاری اطلاعات خصوصی در بلاک چین عمومی است که ارز دیجیتال آن با نماد KEEP شناخته می شود.

این شبکه می‌تواند از طریق قرارداد های هوشمند در بلاک چین‌ های پابلیک یا عمومی مستقر شود.

بسیاری از برنامه های غیر متمرکز که با بلاک چین‌ های Public در حال اجرا هستند، مانند اتریوم، برای کار کردن نیاز به استفاده از داده‌ های پرایوت (مانند سوابق بهداشتی، امتیازات اعتباری و اطلاعات مالی) دارند.

برای محافظت از حریم شخصی کاربر، Keep امکان ذخیره سازی داده‌های خصوصی در خارج از زنجیره بلوکی در “Keep” را فراهم می کند.

ویژگی های ارز دیجیتال KEEP

ویژگی اصلی Keep Network توانایی ذخیره اطلاعات خصوصی به نام اسرار در خارج از سیستم‌های بلاکچین است.

نگهدارنده‌ها به برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین اجازه می‌دهند بدون افشای کامل محتوای آنها از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند، با اسرار ارتباط برقرار کنند. این کار به این دلیل انجام می‌شود که وقتی یک معیار خاص برآورده می‌شود ، می تواند داده‌ها، پرونده‌های رمزگذاری شده یا تأیید هویت کاربر را به برنامه ارائه دهد.

رایانه‌ها یا گره‌هایی که این اسرار را نگهداری می‌کنند به عنوان ارائه دهنده نگهداری شناخته می‌شوند و با استفاده از پروتکل beacon تصادفی، که روش رمزنگاری پیشرفته برای امور تصادفی غیر قابل اعتماد است، کسری از راز به آنها اختصاص می‌یابد.

هنگامی که یک کاربر تمایل داشته باشد تا حافظه‌ای خریداری کند، درخواستی را برای Keep Network منتشر می‌کند. این درخواست به نوبه خود‌، اسرار خود را تقسیم و مخلوط می کند ، سهام آنها را به ارائه دهندگان نگهداری مختلف می فرستد و کلیدها را به کاربران بازمی‌گرداند تا به محتوایی دسترسی پیدا کنند که نگه می دارند.

هدف ارز دیجیتال کیپ نتورک

Keep Network در سال ۲۰۱۷ توسط مت لوونگو و کوربین پون تاسیس شد که هر دو قبلاً Fold را که یک برنامه خرید بیت کوین بود راه اندازی کردند.

این دو در حالی که روی Fold کار می‌کردند متوجه شدند که نیاز به ابزارهای بهتر برای حفظ حریم خصوصی برای Ethereum وجود دارد. بنابراین، مت و کوربن تصمیم گرفتند تا یک لایه حفاظتی جدید ایجاد کنند که به برنامه های مبتنی بر بلاکچین امکان ذخیره و دسترسی به اطلاعات خصوصی را می‌دهد.

Keep Network دارای محفظه های خارج از زنجیره ای برای داده های خصوصی است که به قرارداد های هوشمند اجازه می‌دهد تا با این داده ها در تعامل باشند در حالی که هدف آنها حفظ شفافیت و قابلیت کنترل معاملات است.

Keep Network داده های خصوصی را رمزگذاری کرده و از طریق محاسبه چند جانبه (sMPC) از آنها محافظت می‌کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال KEEP

ارز دیجیتال کیپ (KEEP) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.72 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه توانسته ناحیه حمایتی بسیار قدرتمندی ایجاد کند و در صورت حفظ ناحیه حمایتی 0.71 ، میتواند یک روند صعودی را تشکیل دهد و برای ایجاد این روند میبایست از پس مقاومت های 0.76 و 0.86 بر بیاید تا بتواند به تارگت 1 دلاری خود و حتی سقف تاریخی خود نزدیک شود .

اما در صورت شکستن ناحیه حمایتی 0.71 دلار میتواند به محدوده 0.68 و حتی 0.61 دلار هم برسد و افت 15 درصدی را تجربه کند.

پیش بینی ارز KEEP

پیش بینی و آینده قیمت ارز کیپ (KEEP)

در حال حاضر قیمت کیپ در محدوده 0.72 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال KEEP می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.10 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.43 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.6 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *