پیشبینی و آینده قیمت ارز WILD/ وایلدِر وُرلد 12 دلاری!

  • 17 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت ارز WILD

رمزارز Wilder World، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

این ارز دیجیتال، یکی از رمزارزهایی است که با هدف از میان بردن یکی دیگر از مشکلات شبکه‌های فعلی روی کار آمده است. در حال حاضر ارز دیجیتال وایلدر ورلد دارای رتبه 269 در میان لیست ارزهای دیجیتال موجود است و رفته رفته سعی دارد تا با دیگر کوین‌های هم تراز خود به رقابت بپردازد

ویژگی های ارز دیجیتال WILD

وایلد نشانه بومی Wilder World است و به عنوان نشانه حکومتی برای Wilder DAO (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) عمل می کند. این توکن‌ها به عنوان مکانیسم‌های رای‌گیری برای سهامداران وایلدر و همچنین برای ایجاد انگیزه برای گسترش Wilder Metaverse استفاده خواهند شد. از پروتکل ها و خدمات جدید گرفته تا توسعه افراد، مکان ها و چیزهای کاملا مجازی برای رای گیری و ایجاد انگیزه به سهامدان این ارز ارائه میشود .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال وایلدر ورلد (WILD)

ارز دیجیتال وایلدر ورلد (WILD) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 5 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 4.1 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه بعد از رشد 100 درصدی و ایجاد یک سقف تاریخی جدید توانسته تا محدوده 5 دلار رشد قیمت داشته باشد اما پس از این روند صعودی تا محدوده 4.1 دلار اصلاح قیمتی را به همراه داشته و در صورت از دست دادن حمایت 4 دلاری میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده 2.6 دلار را داشته باشیم .

اما در صورت حفظ محدوده 4 دلار میتواند یک رکورد و تارگت جدیدی را به ثبت برساند و حتی تا محدوده 10 دلار هم پیشروی داشته باشد .

پیش بینی WILD

پیش بینی و آینده قیمت ارز (WILD)

در حال حاضر قیمت وایلدِر وُرلد در محدوده 4.1 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال WILD می باشد. قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است:

پایان ۲۰۲۱ : 6.3 دلار

پایان ۲۰۲۲ :7.7 دلار

پایان ۲۰۲۵ :12.8دلار

پایان ۲۰۲۶ :14.9دلار

پایان ۲۰۲۸ :18.3دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *