پیش بینی و آینده قیمت ارز GHST/آوه گوچی در آستانه رسیدن به 5 دلار

  • 16 آبان 1400
آینده قیمت ارز GHST

رمزارز GHST، یک ارز دیجیتال قابل جمع آوری (NFT) است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و غیر قابل معاوضه و همچنین غیر قابل تکثیر است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

ویژگی‌های ارز دیجیتال آوه گوچی (GHST)

ابن پلتفرم غیر متمرکز و دارای قراردادهای هوشمند است. منبع باز بودن این پلتفرم نیز یکی دیگر از مزایای آن محسوب می‌شود. در حال حاضر می‌توان گفت که این پلتفرم یکی از بهترین پلتفرم‌هایی است که می‌تواند پروژه‌های ان اف تی را ارسال کند. این پلتفرم اکنون تلاش می‌کند تا بتواند تجربه‌ی بازی را در میان کاربران ارتقا بخشد.

شاید این پلتفرم را بتوان با پلتفرم AxieInfinity مقایسه کرد که حرف اول را در بلاکچین اتریوم می‌زند. این دو شباهت‌هایی به یک دیگر دارند. در واقع می‌توان گفت هر پلتفرمی که با ان اف‌تی ها سروکار دارو و البته دیفای است، با دیگر پلتفرم‌ها شباهت‌هایی دارد. اما تفاوت این دو پلتفرم در این است که آوه گوچی بیشتر بستری برای ساخت بازی است، در حالی که اکسی اینفینیتی بیشتر به عنوان ابزاری برای بازی محسوب می‌شود.

کاربرد ارز دیجیتال GHST

مهم‌ترین کاری که این پلتفرم انجام می‌دهد ترکیب ان اف تی و دیفای است. این پلتفرم یک دیفای بسیار قوی است که از ان اف تی‌ها پشتیبانی می‌کند و به کاربران وام و موقعیت‌های سودآور اعطا می‌نماید.

از آنجا که خود پلتفرم آوی یکی از بزرگترین پلتفرم‌ها برای اعطای وام در حوزه دیفای است، کاربران می‌توانند با کمک گرفتن از آن، وام دریافت کرده و در پلتفرم آوی گوچی ان اف تی‌ها را دریافت نمایند. به عبارت ساده با قراردادن سپرده در آوی، می‌توانید آوی گوچی دریافت کنید.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال GHST

ارز دیجیتال GHST در بالاترین قیمت خود تا محدوده 2.6 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.2 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی را تشکیل داده است و توانسته یک ناحیه حمایتی در محدوده 2.15 دلار برای خود ایجاد کند ، در صورت حفط این ناحیه حمایتی میتواند شکست سقف تاریخی خود را تایید کند و در این صورت میتواند به تارگت های جدیدی دست یابد .

اما اگر نتواند مسیر صعودی خود را ادامه دهد میتواند اصلاح قیمت تا محدوده 1.9 دلار را داشته باشد و در صورت از دست دادن این محدوده حمایتی میتواند تا 1.7 افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی ارز GHST

پیش بینی و آینده قیمت ارز آوه گوچی (GHST)

در حال حاضر قیمت آوه گوچی در محدوده 2.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال GHST می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 3.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :3.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :6.7 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :7.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :10.4دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *