پیشبینی و آینده قیمت ارز WEMIX/ ومیکس در آستانه 8 دلار

  • 16 آبان 1400
پیش بینی WEMIX

ارز دیجیتال ومیکس Wemix یک پلتفرم جهانی بازی مبتنی‌بر بلاکچین است که توسط Wemade Tree توسعه یافته و شرکت فرعی WEMADE به عنوان محرک اصلی خدمات بازی بلاکچین خود است.

ومیکس “Wemix” یک پلتفرم برای بازی‌های غیرمتمرکز dApp است که به کاربران کیف پول و بازار دارایی‌های دیجیتالی ارائه می دهد.

ومیکس Wemix تصور می‌کند که یک اکوسیستم بازی بلاکچین را با “ارزش تجربی” کاربران در هسته پرورش دهد، در حالی که پروژه بازی‌های بلاکچین فعلی فقط بر مبادله دارایی‌های دیجیتالی متمرکز شده است.

ویژگی‌های ارز ومیکس(Wemix)

ومیکس بسیار پایدار است و در طول 20 سال به صنعت بازی‌های جهانی خدمت کرده است. شرکت Wemade با بیش از 600 میلیون کاربر در سراسر جهان با بازی‌های بزرگی از جمله Legend of Mir همکاری کرده است.

ومیکس با پشتیبانی مناسب دارای 10 شرکت تابعه و 10+ شرکت سرمایه گذار است که در شرکت‌های بازی‌سازی با منابع قابل دسترسی برای ومیکس Wemix انجام شده است.

پلتفرم ومیکس مقیاس پذیری بالایی دارد. ومیکس یک زیرساخت ترکیبی “چند زنجیره‌ای” (عمومی-خصوصی-خصوصی) را به کار گرفته است تا به مقیاس‌پذیری ذاتی و مسائل مربوط به هزینه معاملات بپردازد.

علاوه بر این، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌ها و نقاط قوت “مانع ورودی کم” است که تجربه کاربر آشنا را برای بازیکنان بازی موجود فراهم می‌کند.

کاربران می‌توانند به سادگی با احراز هویت ایمیل گوگل ثبت نام کرده و بدون گذراندن مراحل پیچیده چند مرحله‌ای (مانند ایجاد کیف پول، فعال سازی حساب و اتصال به بازی‌ها و غیره) بازی را آغاز کنند که برای افراد غیرممکن بوده است.

پیش بینی و آینده قیمت ارز WEMIX

پیش بینی و آینده قیمت ارز ومیکس (WEMIX)

در حال حاضر قیمت ومیکس در محدوده 5.9 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال WEMIX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :9.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :14.4دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :16.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :24.3دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *