پیشبینی و آینده قیمت ارز BAKE/ بیک آماده برای رشد 50 درصدی

  • 13 آبان 1400
پیش بینی ارز BAKE

بیک (BAKE) توکن بومی و چندمنظوره در پلتفرم بیکری‌سواپ است. این توکن مبنی بر استاندارد BEP-20 است و در بستر زنجیره هوشمند بایننس ایجاد شده و آن را می‌توان علاوه بر صرافی‌های بزرگ، با تامین نقدینگی در استخرهای نقدینگی مختلف این پلتفرم (حتی با استیک کردن توکن بیک) به دست آورد.

دارندگان این توکن از حق تصمیم‌گیری برای سرنوشت این پلتفرم برخوردارند و می‌توانند در فرایند رای‌گیری برای بروزرسانی‌های آتی این پلتفرم شرکت نمایند.

ویژگی های BakeryToken

Bakery Swap روی زنجیره هوشمند Binance اجرا می شود. 

BakerySwap ، AMM  مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance ، استخرهای نقدینگی برای آلت کوین ها مانند LINK ، DOT  و سایر موارد را ارائه می دهد. از طریق استخرهای نقدینگی اولیه کار می کند.

بیک دارای دو نوع استخر نقدینگی است: دارای جوایز BAKE و بدون آنها. این کار به منظور تسهیل ایجاد استخرهای نقدینگی جدید توسط جامعه انجام می شود.

فقط استخرهای تعیین شده دارای جوایز بیک خواهند بود. ضریب پاداش هر کدام بر اساس ارزشی که برای دارندگان BAKE ارائه می دهند متفاوت خواهد بود.

  BakerySwap  برای کلیه مبادله ها و معاملات 0.30٪ کارمزد می گیرد که 0.25٪ از آن به تأمین کنندگان نقدینگی تعلق می گیرد.

سپس به تأمین کنندگان نقدینگی نشانهای ذخیره نقدینگی داده می شود که سهم آنها از هر مجموعه را نشان می دهد. از طریق این توکن ها ، آنها می توانند بخشی از هزینه هایی را که هنگام حذف نقدینگی در استخرها جمع می شود ، کسب کنند. سپس ارائه دهندگان نقدینگی می توانند با استفاده از توکن های Bakery LP جوایز رمز بیک را بدست آورند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال کارتسی (CTSI)

ارز دیجیتال بیک (BAKE) در بالاترین قیمت خود تا محدوده 8.4 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 2.1 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی را تشکیل داده است و توانسته یک ناحیه حمایتی بسیار قدرتمند در محدوده 1.5 دلار برای خود ایجاد کرده است و این ناحیه حمایتی باعث شده است تا بتواند یک روند صعودی ادامه دار را تشکیل بدهد .

در صورت شکستن مقامت های 2.4 و 3.1 دلار میتواند وارد یک روند صعودی بلند مدت شود و روند نزولی خود را تبدیل به روند صعودی کند .

پیش بینی ارز BAKE

پیش بینی و آینده قیمت ارز بیک (BAKE)

در حال حاضر قیمت بیک در محدوده 2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Bake می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 3 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :3.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :6.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :7.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :9.4 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *