پیش بینی و آینده قیمت ارز XVS / ونوس در آستانه رکورد تاریخی

  • 12 آبان 1400
پیش بینی XVS

پروتکل ونوس (XVS) یک سیستم بازار پول مبتنی بر الگوریتم است که برای آوردن یک سیستم وام و اعتبار کامل مبتنی بر امور مالی غیرمتمرکز، به زنجیره هوشمند Binance طراحی شده است.

ونوس کاربران را قادر می سازد با ارائه وثیقه به شبکه، از ارزهای رمزپایه خود استفاده کنند.

شبکه ونوس چهارمین محصول ارائه شده توسط لانچ پول (Launchpool) بایننس است. XVS رمزارز شبکه Venus بوده، که یک استیبل کوین در پلتفرم دیفای است و بر روی شبکه هوشمند بایننس راه‌اندازی شده است.

اهداف ارز ونوس (xvs)

پروتکل ونوس به هدف طراحی و ایجاد یک بازار پولی الگوریتمی، بر روی زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شده است. ساختار و طراحی این پروتکل فورکی از شبکه کامپوند (Compound) و شبکه MakerDAO است و تمامی ویژگی‌های موجود در این دو پروتکل دیفای در پروتکل Venus جمع‌آوری شده است.

این پروتکل بر روی زنجیره هوشمند بایننس پیاده‌سازی و راه‌اندازی شده است.

ویژگی ارز دیجیتال ونوس xvs

دارایی دیجیتالی که در شبکه Venus ذخیره و قفل خواهد شد به صورت توکن‌های vToken نمایش داده می‌شوند؛ مانند vBTC که معادل یک بیت کوین بوده که در شبکه ونوس قرار دارد. شبکه ونوس مانند بسیاری از پروتکل‌های دیفای، برنامه اعطای وام دارد. سود دریافتی در ازای این وام، به صورت خودکار محاسبه می‌شود و میان تامین کنندگان نقدینگی این پروژه تقسیم خواهد شد.

تولید و عرضه استیبل کوین‌ها از دیگر ویژگی ونوس است .

رمز ارز VAI ، اولین استیبل کوین ترکیبی در شبکه Venus است که به کمک دارایی پشتوانه آن، ارزش این استیبل کوین برابر ۱ دلار امریکا خواهد بود. استیبل کوین‌ها به صورت کلاسیک دارای پشتوانه هستند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال XVS

ارز دیجیتال ونوس (XVS)در بالاترین قیمت خود تا محدوده 143 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 26.8 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه ونوس در فشردگی کامل به سر میبرد و کاملا روند رنج و یکنواختی را دنبال میکند ، در این حالت میتواند یک پامپ یا دامپ را به همراه داشته باشد .

برای شکل گیری یک روند صعودی میبایست مقاوت های 34 دلار و 45 دلار را بشکند تا بتواند یک روند پر قدرت صعودی را تشکیل دهد.

اما در صورت عدم قدرت در حفظ روند صعودی میتوانیم انتظار یک ریزش قیمتی را داشته باشیم و این افت قیمت میتواند تا ناحیه های حمایتی 19 و 13 دلار ادامه داشته باشد .

پیش بینی XVS

پیش بینی و آینده قیمت ارز ونوس (XVS)

در حال حاضر قیمت ونوس در محدوده 26.8 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XVS می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 41 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :47 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :79 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :93 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :119 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *