پیش بینی و آینده قیمت ارز CFX/کانفلاکس نتورک آماده رسیدن به 1 دلار !

  • 11 آبان 1400
آینده قیمت CFX

کانفلاکس نتورک (CFX) یک زمینه فعال از فناوری است که تلاش می کند برخی از محدودیت‌های مقیاس پذیری بلاکچین‌هایی چون اتریوم و بیت کوین را از میان بردارد.

ارز دیجیتال CFX یک بلاکچین عمومی و بدون نیاز به اجازه برای تایید تراکنش هاست. این پلتفرم ارتباطات و اقتصاد غرب و آسیا را به یکدیگر با روشی امن و با استفاده از اپلیکیشن ها و پروتکل های مدرن متصل می کند. 

پروتکل کانفلوکس سریع، مقیاس پذیر و سازگار است که کارمزد بسیار پایینی دارد. این پلتفرم در پایتخت چین مدیریت می شود و عملکرد خود را در مقیاس جهانی شناسانده است. تیم توسعه کانفلوکس به صورت پراکنده فعالیت می کنند و در ۴ قاره جهان حضور دارند.

هدف شبکه Conflux

کانفلاکس در حال حاضر تنها بلاکچین عمومی، بدون نیاز به مجوز و سازگار با قوانین کشور چین است. این پروتکل قصد دارد یک اکوسیستم معاملاتی بدون مرز برای پروژه‌های کریپتویی طراحی کرده و تکنولوژی خود را فراتر از مرزهای چین صادر کند. اهداف اصلی این شبکه را می‌توان این‌گونه ترسیم کرد:

  • توسعه‌دهندگان شبکه کانفلاکس معتقدند که متن‌باز بودن همان چیزی است که امنیت و ثبات شبکه‌های بلاکچینی را تامین می‌کند. بنابراین طراحی نرم‌افزارهای متن‌باز (Open-Source) که همه کاربران قادر به اشتراک‌گذاری، اجرای تغییرات و استفاده از ابزارها هستند، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم Conflux است.
  • دسترسی همگانی به تکنولوژی‌های نوظهور؛ این عمل ارتباط جوامع، پروژه‌ها و سازمان‌های اقتصادی را فرای مرزبندی‌ها ممکن می‌کند.
  • شفافیت عملکرد یک اصل اساسی در پروتکل کانفلاکس است. توسعه‌دهندگان همه تلاش خود را می‌کنند تا با کاربران خود صادق باشند.
  • تمرکززدایی یکی از اهداف مهم در Conflux Network است. الگوریتم اجماع شبکه به نحوی طراحی شده که غیرمتمرکزسازی فدای امنیت و مقیاس‌پذیری نشود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال CFX

ارز دیجیتال CFX در بالاترین قیمت خود تا محدوده 1.8 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 0.032 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه یک الگوی منظم پرچم تشکیل داده است و در صورت خارج شدن از هر محدوده میتواند رشد و یا ریزش قیمتی را تجربه کند .

ناحیه حمایتی در روند کانفلاکس 0.28 میباشد که در صورت حفظ این ناحیه میتواند برای شروع یک روند صعودی اقدام کند ، در اولین ناحیه مقاومتی و مهمترین ناحیه مقاومتی میبایست از پس محدوده 0.37 بر بیاید تا بتواند به راحتی به تارگت های خود نزدیک شود .

اما در صورت از دست دادن محدوده حمایتی میتواند افت قیمت 40 در صدی را تجربه کند و تا ناحیه 0.19 ریزش داشته باشد .

پیش بینی ارز CFX

پیش بینی و آینده قیمت ارز کانفلاکس نتورک (CFX)

در حال حاضر قیمت کانفلاکس نتورک در محدوده 0.32 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CFX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.49 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.58 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.93 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.48 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *