پیشبینی و آینده قیمت ارز EWT/انرژی وب آماده ی پامپ 50 درصدی

  • 11 آبان 1400
پیش بینی EWT

ارز دیجیتال انرژی وب توکن (Energy Web Token) که آن را با نماد EWT نشان می‌دهند، توکن اختصاصی شبکه بلاک چین Energy Web است. این رمزارز بر بستر بلاک چین عمومی اتریوم راه‌اندازی شده و از قراردادهای هوشمند این ارز دیجیتال نیز استفاده می‌کند. توکن Energy Web یا (EWT) به‌منظور حمایت از اپلیکیشن های سازمانی در قسمت انرژی طراحی‌شده است.

شبکه انرژی وب توکن از 15 کشور جهان، به‌وسیله بیش از 25 گره Validator اداره می‌شود. بلاک چین انرژی وب توکن، علاوه بر توکن اصلی EWT شبکه، از تمام توکن‌هایی که از نوع استاندارد ERC هستند نیز پشتیبانی می‌کند.

ویژگی پروتکل انرژی وب (EWT)

در زمان توسعه انرژی وب چین، سازندگان آن (GSy و RMI) به دنبال ایجاد روشی برای استفاده بهتر از انرژی با الهام از بلاکچین و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بوده‌اند.

یکی از قابلیت‌های جذاب این پلتفرم که باعث فروش بیشتر آن نیز شده است، امکان توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) توسط اشخاص توسعه‌دهنده است؛ در حالی که بلاکچین اتریوم با راه‌اندازی موجب ایجاد تنوع و تعریف مفاهیم جدیدی شد. انرژی وب چین نیز به همین شکل باعث ایجاد تغییر در رویکرد استفاده از انرژی و هدفمند شدن آن شده است. 

با دانستن این نکته که انرژی وب چین با تخصص و ایده‌ای جدید توسعه داده شده است، ارائه خاصیت مقیاس‌پذیری و حفظ حریم خصوصی کاربر ارائه شده از سوی آن نیز، شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

این پلتفرم به تازگی تکنولوژِی غیرمتمرکز سیستم انرژی وب اپراتینگ را راه اندازی کرده است Energy web) Decentralied operating system) این تکنولوژی به کاربران امکان مدیریت و کنترل سیستم‌های آنلاین را می‌دهد. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال EWT

ارز دیجیتال EWT در بالاترین قیمت خود تا محدوده 23.2 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 10.1 معامله میشود.

در بازه زمانی روزانه فشردگی قیمت در محدوده 9.3 دلار و 11.5 دلار مشاهده میشود و در این زمان برای شکل گیری روند تصمیمی گرفته نشده است ، اما در صورت شکستن هر ناحیه میتوانیم شاهد رشد و یا ریزش حداکثری انرژی وب باشیم .

در صورت شکستن ناحیه مقاومتی میتوانید رشد EWT را تا محدوده 15.9 پیشبینی کنیم و در صورت شکستن ناحیه حمایتی هم میتواند تا محدوده 7.9 افت قیمت داشته باشد .

آینده قیمت ارز EWT

پیش بینی و آینده قیمت ارز انرژی وب (EWT)

در حال حاضر قیمت انرژی وب در محدوده 10.1دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال EWT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :۰.۴۹ دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :۰.۵۸ دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :۰.۹۳ دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :۱.۱ دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :۱.۴۸ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *