پیشبینی و آینده قیمت ارز BAND/ آمادگی بند برای شکستن سقف تاریخی 23 دلار

  • 11 آبان 1400
پیش بینی BAND

ارز دیجیتال BAND در حقیقت نوعی اوراکل غیرمتمرکز و بین زنجیره‌ای (Crosschain) است. این اوراکل، بسترهای لازم را فراهم آورده تا قراردادهای هوشمند بتوانند تمام اطلاعات و داده‌های خارجی را به صورت مقیاس پذیر جمع‌آوری کند.

در این بستر برای دریافت اطلاعات، نیازی به شناخت طرفین درگیر در معاملات وجود ندارد. ارز اختصاصی این بستر با نام اختصاری بند (BAND) عرضه شده است.

این بستر دارای یک پروتکل بلاک چین اختصاصی به نام بند چین (BandChain) است. این پروتکل با استفاده از پروژه کازموس گسترش داده شده و برای تعیین داده‌ها از چندین منابع مختلف و باکیفیت استفاده می‌شود.

داده‌های حاصل از این بستر پس از تایید و اعتبار سنجی قابل استفاده در نرم‌افزارها و برنامه‌های غیرمتمرکز هستند.

مزایای Band Protocol

ارز اختصاصی بند چین، پروتکل بند نام دارد. در ابتدای کار، مراحل طراحی و ساخت ارز دیجیتال بند بر روی بستر اتریوم انجام می‌شد؛ بنابراین بند پروتکل نوعی توکن ERC20 به شمار می‌آمد؛ اما پس از ایجاد بند چین، این ارز دارای دو توکن (توکن اصلی خود و توکن ERC20) است.

ارز بند پروتکل در حقیقت، نیروی محرکه بند چین بوده و در قراردادهای هوشمند باید کارمزدها به‌صورت ارز BAND پرداخت شود. برای اعتبارسنجی، این کارمزدها در اختیار گره‌ها شبکه قرار می‌گیرند. باید اشاره کنیم که رابطه مستقیمی بین میزان کارکرد اوراکل بند و افزایش تقاضای توکن وجود دارد.

کاربرد پروتکل بند چین (BAND)

درواقع، برای برقراری ارتباط میان دنیای واقعی و بسترهای و نرم‌افزارهای غیرمتمرکز به یک پل یا رابط نیاز داریم. مشهورترین پروژه‌ای که به‌عنوان رابط میان این دو بستر عمل می‌کند، چین لینک (Chainlink) است.

به دلیل اینکه چین بلاک بر روی بستر اتریوم فعالیت می‌کند، اغلب شبکه‌های غیرمتمرکز از این بستر استقبال کردند؛ اما چین لینک تمام محدودیت‌های بستر اتریوم (مقیاس پذیری کم و کارمزد بالا) را دارا است. در نتیجه، نیاز فراوانی برای ایجاد بستری جدید احساس می‌شد؛ بنابراین، بند پروتکل پا به عرصه گذاشت و این مشکل را مرتفع کرد .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال BAND

ارز BAND در بالاترین قیمت خود تا محدوده 23.3 دلار پیش روی داشته است و در حال حاضر در محدوده 9.94 معامله میشود .

در بازه زمانی روزانه توانسته یک روند صعودی را ایجاد کند و آماده شکستن محدوده مقاومتی 11.4 دلار میباشد ، در صورتی که این مقاومت را رد کند میتواند به تارگت بعدی خود یعنی سقف تاریخی 23 دلار خود نزدیک شود ، اما در صورت از دست دادن و برگشت روند صعودی میتواند تا ناحیه حمایتی 6.95 اصلاح قیمت داشته باشد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 3.9 افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی BAND

پیش بینی و آینده قیمت ارز بند (BAND)

در حال حاضر قیمت بند در محدوده 9.94 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال BAND می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :14 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :18 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :29 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :34 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :45 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *