پیش بینی و آینده قیمت LPT / لایو پیر 50 دلاری !

  • 10 آبان 1400
پیشبینی و آینده قیمت ارز LPT

LPT یک سرویس غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum است که هدف آن کاهش بسیار هزینه برنامه‌های پخش ویدئو از طریق توزیع کارهای رمزگذاری است.

 مشوق‌هایی برای شرکت‌کنندگان در شبکه همانند اکثر سرویس‌های غیرمتمرکز وجود دارد؛ همانند “ارکستراتیو” که کد ویدیو را رمزگذاری می‌کند و نمایندگانی که برای اطمینان از نقدینگی توکن‌های LPT را در نظر می‌گیرند.

ویژگی‌ها و امکانات Livepeer

پخش ویدئو برای توسعه‌دهندگان از خدمات ویژه lpt است و  هزینه‌های پنهانی را در بردارد که ممکن است مصرف‌کنندگان متوجه آن نباشند؛ اما این هزینه‌ها همچون هزینه خدمات، افزایش تبلیغات یا فروش داده‌ها می‌تواند به آنها تحمیل شود.

 به حداقل رساندن این هزینه‌ها از طریق محاسبات توزیع شده Livepeer، ممکن است انواع جدیدی از برنامه‌های ویدئویی و مدل‌های تجاری را فعال کند و از طرف دیگر افراد می‌توانند قدرت محاسباتی خود را افزایش دهند و از این راه پاداش کسب کنند.

مزایای استفاده از Livepeer

Livepeer یک سرویس منحصر به مصرف‌کنندگان نیست و کاربران می‌توانند فیلم‌هایی را ببینند که در شبکه Livepeer کدگذاری می‌شوند.

برای توسعه‌دهندگان برنامه، Livepeer یک جایگزین به صرفه‌تر برای خدمات متمرکز است که هزینه‌های محاسبات را کاهش می‌دهد تا عملکرد ویدیو را در سرویس‌های خود اجرا کند و برای شرکت‌کنندگان در شبکه، انگیزه‌ای برای اتصال کامپیوتر شما به شبکه و یا ذخیره توکن‌های LPT برای اطمینان از نقدینگی وجود دارد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال lpt

در حال حاضر در ناحیه حمایتی خیلی مهمی قرار دارد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 26 دلار میتواند افت قیمت 15 درصدی را تجربه کند و تا محدوده 22 دلار ریزش قیمت داشته باشد .

اما در صورت حفظ این ناحیه حمایتی میتواند یک روند صعودی کوتاه مدت را تشکیل دهد و در این صورت میبایست مقاومت 29 دلار و 33 دلار را بشکند تا یک تارگت جدید را برای خود به ثبت برساند .

پیش بینی LPT

پیش بینی و آینده قیمت ارز لایو پیر  (lpt)

در حال حاضر قیمت لایو پیر در محدوده 26.5 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال lpt می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :41 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :49 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :79 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :99 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :123 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *