پیشبینی و آینده قیمت ارز XVG/ورج در آستانه رشد 100 درصدی

  • 10 آبان 1400
آینده قیمت ارز XVG

«وِرج» (Verge) با واحد اختصاری XVG ارز دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین است که به‌منظور استفاده‌های روزمره افراد طراحی‌شده. این ارز بر پایه یک نسخه اصلاح‌شده از بلاک چین بیت کوین ساخته شده و قرار است تا در عین حفظ حریم شخصی خود، با تحقق هدف اصلی تکنولوژی بلاک چین که ایجاد یک کسب و کار برای افراد است را به وجود بیاورد.

 در عین حال کارآمدی و استفاده از ساز و کار غیرمتمرکز از جمله ویژگی‌هایی است که برای انجام مستقیم تراکنش‌ها در ورج به کار گرفته شده.

ورج در سال ۲۰۱۴ و تحت عنوان «دوج کوین دارک» (DogeCoinDark) ایجاد شد. در سال ۲۰۱۶ با تغییر نام به ورج وارد جریان اصلی ارزهای دیجیتال شد.

Road Map ارز دیجیتال ورج

انجمن Verge به طور مداوم به اهداف از پیش تعیین شده خود بر روی Road Map یا نقشه راه پایبند بوده و راه اندازی اخیر کیف اندروید TOR احتمالا باعث افزایش محبوبیت بیشتر XVG خواهد شد. چنین کیف پولی اجازه می دهد تا هر کسی با دستگاه اندرویدی خود، معاملات و تراکنش های کاملا ناشناس انجام دهد. کیف پول دیگر I2P یک قدم فراتر رفته و از دسترسی از IPS ها به اطلاعات تراکنش جلوگیری می کند.

سپس توسعه فناوری RSK در جزو برنامه بوده که خود بستری برای قراردادهای هوشمند فراهم کرده و سرعت تراکنش ها را به شدت افزایش می دهد و این ارز را برای استفاده تجاری آماده خواهد کرد. توسعه های بیشتری در برنامه بوده که Verge را تبدیل به تنها ارزی می کند که قابلیت ساخت و اجرای dAapps های ناشناس را از طریق های قراردادهای هوشمند داشته باشد. 

هدف ارز دیجیتال ورج (XVG)

ارز دیجیتال XVG توجه ویژه ای به محرمانگی داشته و خدماتی مبتنی ناشناس بودن را با سرعت بالا و هزینه پایین ارایه می نمایند. به عنوان ۳۰مین ارز پرطرفدار بر اساس ارزش بازار، verge با شعار “آینده حریم خصوصی”، به منظور کسب جایگاه ویژه ای در میان دنیای تراکنش های محرمانه، خود را در حال رقابت با ارزهایی مانند Zcash، Monero و DASH می بیند.

با وجود اینکه رقابت در این حیطه آسان نیست، اما Verge برنامه دارد که قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را به شبکه خود اضافه کند، که عملا این ارز را به اولین ارز محرمانه دارای چنین قابلیتی تبدیل می کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال (XVG)

در حال حاضر ورج در محدوده 0.023 معامله میشود و بالاترین قیمت این ارز در محدوده 0.08 معامله شده است که پس از آن با ریزش 80 درصدی مواجه شده است و تا محدوده 0.016 افت قیمت داشته است .

در بازه زمانی روزانه یک حمایت بسیار قدرتمند برای خود ایجاد کرده است و توانسته به این ناحیه واکنش نشان بدهد .

برای ایجاد یک روند صعودی میبایست ناحیه حمایتی را کاملا حفظ نماید و از مقاومت های 0.028 و 0.33 با قدرت عبور کند تا بتواند به تارگت اصلی خود نزدیک شود.

پیشبینی و آینده قیمت ارز XVG

پیش بینی و آینده قیمت ارز ورج (XVG)

در حال حاضر قیمت ورج در محدوده 0.023 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XVGمی باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.034 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.041 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.072 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.082 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.108 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *