پیش بینی و آینده قیمت ارز LSK/لیسک آماده رسیدن به 5 دلار

  • 8 آبان 1400
آینده قیمت ارز LSK

ارز دیجیتال لیسک “LSK” نوعی پلتفرم متکی بر بلاکچین است که به کاربران اجازۀ توزیع، توسعه و پشتیبانی از برنامه‌های مختلف را می‌دهد؛ از طرفی می‌دانیم که بلاکچین یک فناوری متن باز و غیرمتمرکز است و تا حدودی محدودیت دارد.

این درست شبیه به برنامه‌هایی است که در اسمارتفون‌ها توسط گوگل پلی استور و یا اپ استور شرکت اپل پیاده سازی شده است.

در لیسک شما اجازه دارید تا برنامه شخصی خود را در قالب بلاکچین عرضه کنید. در لیسک یک نوع کیت برای توسعه نرم افزار وجود دارد که به زبان جاوا اسکریپت نوشته شده است. 

کاربرد ارز دیجیتال LSK

در لیسک امکان اتصال برنامه‌های مختلف به یکدیگر وجود دارد. هر چیزی در این شبکه واضح و متن باز است  و به راحتی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ضمن این که نیازی هم نیست تا از اول برای هر کاری کدنویسی انجام شود! پس دیده خواهد شد که این پلتفرم کاربردی تا چه حدی به صنعت برنامه‌نویسی خدمت خواهد کرد. 

ویژگی های ارز دیجیتال LISK

1.برخوداری از زبان برنامه نویسی شناخته شده

2.استفاده از زنجیره های جانبی یا Sidechain: لیسک در بلاکچین خود از زنجیره های جانبی استفاده می نماید و این ساید چین ها بلاکچینی هستند که به زنجیره اصلی متصل می باشند. که استفاده از این زنجیره جانبی مزایایی را برای پلتفرم به همراه دارد.

3.امنیت: لیسک با استفاده از زنجیره جانبی معاملات Dapp را مدیریت می کند. اگر یک زنجیره جانبی هک شود، آن را جدا می کنند تا زنجیره اصلی آسیب نبیند و این باعث می شود تا امنیت پلتفرم افزایش یابد.

4.بهبود پردازش معاملات یا تراکنش ها: علاوه بر زنجیره اصلی، استفاده از زنجیره های جانبی امکان بهبود پردازش تراکنش را فراهم می کند که زمان تایید تراکنش را پایین نگه می دارد.

5.انعطاف پذیری برای ایجاد خدمات: در پلتفرم لیسک، بدون نیاز به تغییر مشخصات در زنجیره اصلی، می توان ویژگی ها و تجدید نظرهای جدید را در زنجیره های جانبی پیاده سازی کرد و این امکان را می دهد که این پیاده سازی ها با ریسک کم به سرعت انجام شوند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال LSK

در حال حاضر قیمت لیک در محدوده 3.46 معامله میشود و یک روند کوتاه مدت صعودی را تشکیل داده است .

در صورت ادامه این روند صعودی میتواند با شکستن مقاومت های 3.54 و 3.9 به تارگت های اصلی خود برسد و یک روند صعودی بلند مدت را تشکیل دهد .

اما در صورت عدم موفقیت در شکستن ناحیه های مقاومتی میتواند تا ناحیه حمایتی ریزش داشته باشد و حتی در صورت شکست ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 2.9 دلار افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی LSK

پیش بینی و آینده قیمت ارز لیسک (LSK)

در حال حاضر قیمت لیسک در محدوده 3.46 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال LSK می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :5.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :6.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :11 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :12.4دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :15 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *