پیش بینی و آینده قیمت ارز MOVR/ رشد 30 درصدی مون ریور

  • 6 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت ارز MOVR

بنیاد مون بیم (MoonBeam) شبکه MOVR را برای ساخت بلاکچینی با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند سازگار با اتریوم، در ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد ۱۴۰۰) راه‌اندازی کرد.

Moonriver به‌عنوان یک پاراچین در شبکه کوساما فعالیت می‌کند و به پروژه‌های حوزه کریپتو کمک می‌کند که به بازارها و کاربران جدید با استفاده از فناوری بین‌زنجیره‌ای دست پیدا کنند. کوساما یک بلاکچین کوچک از پولکادات است و در فضای کریپتو به آن «خواهر پولکادات» می‌گویند.

به‌عبارت دیگر کوساما شبکه آزمایشی پولکادات است؛ یعنی برنامه‌هایی که می‌خواهند روی پولکادات پیاده‌سازی شوند، ابتدا روی کوساما تست شده و سپس در بلاکچین پولکادات پیاده می‌شوند.

اهداف شبکه مون ریور (MOVR)

چشم‌اندازی که تیم مون ریور برای این شبکه در نظر دارند، ساخت پلتفرمی برای پشتیبانی از چندین شبکه از بلا‌ک‌چین‌ها است که بتوانند به کاربران و دارایی‌های بیشتری خدمات ارائه دهند. آن‌ها برای رسیدن به این هدف قراردادهای هوشمند سازگار با ماشین مجازی اتریوم را ساخته‌اند که از توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر پلتفرم قراردادهای هوشمند روی شبکه میان‌زنجیره‌ای قرار ندارد؛ اما با اجرایی شدن این طرح، توسعه‌دهندگان می‌توانند پروژه‌های خود را در فضای جدید ادامه دهند و به کاربران عرضه کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ارز

در حال حاضر در محدوده 390 دلار معامله میشود و توانسته بعد از یک ریزش یک روند صعودی را تشکیل دهد .

برای ادامه این روند صعودی میبایست در ابتدا از پس مقاومت 400 و 437 دلار بر بیاید تا بتواند به تارگت اصلی خود برسد اما در صورتیکه این روند را از دست بدهد میتواند تا محدوده 350 دلار اصلاح قیمتی داشته باشد و در صورت از دست دادن این ناحیه حمایتی میتوانیم انتظار افت قیمت تا محدوده 278 دلار را داشته باشیم .

پیش بینی و آینده قیمت ار MOVR

پیش بینی و آینده قیمت ارز مون ریور (MOVR)

در حال حاضر قیمت مون ریور در محدوده 390 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال MOVR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :580 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :670 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1167دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1390دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1780دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *