پیش بینی و آینده قیمت ارز HAPI/شکستن سقف تاریخی هاپی

  • 5 آبان 1400
آینده قیمت ارز HAPI

ارز دیجیتال HAPI مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند میان زنجیره‌ای (بین چند بلاکچین) است که برای بهبود سطح امنیت محصولات دیفای طراحی شده است. اوراکل هاپی که با یک سازمان خود مختار غیر متمرکز (DAO) ترکیب شده، یک سیستم SaaS انقلابی است که از حملات هکرها به جهان DeFi جلوگیری می‌کند.

سیستم HAPI ویژگی‌هایی دارد که باعث شده است به‌کارگیری آن کاملاً ساده باشد و بتواند در موارد به‌خصوصی عملکردی مفید و مهم داشته باشد.

کاربرد های ارز دیجیتال HAPI

  • محافظت از CEX ها از اموال سرقت‌شده: اگر یک صرافی مثل Coinbase یا Binance به سیستم HAPI متصل شده باشد، در صورت واریز سرمایه سرقت‌شده، به آنها هشدار داده خواهد شد. صرافی نیز قادر خواهد بود تا روشن شدن موضوع، آن سرمایه را قفل کند.
  • توقف واریز وجه در آدرس‌های مشکوک DEX ها: صرافی‌های غیر متمرکزی مثل Uniswap یا Sushiswap، با استفاده از قراردادهای هوشمند HAPI، می‌توانند آدرس کیف پول‌های مشکوک را شناسایی و هر گونه درخواست تراکنش را با هدف جلوگیری از پولشویی، رد کنند.
  • هشدار به معامله‌گران در رابطه با کوین‌های پرخطر: با یک پایگاه داده حسابرسی امنیتی غیر متمرکز، صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز می‌توانند به اطلاعات لازم جهت تأیید یک قرارداد هوشمند و زیر پا نگذاشتن حسابرسی امنیتی، دسترسی پیدا کنند. اگر یک کوین، از این قوانین تبعیت نکرده باشد، صرافی می‌تواند در رابطه با خطرات و ریسک‌های آن کوین به معامله‌گر هشدار دهد و حتی در حجم سفارشات، خرید یا فروش، محدودیت قائل شود یا هر گونه عملیات روی این توکن‌های پرخطر را محدود و متوقف کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال HAPI

در بازه زمانی روزانه در محدوده 97 دلار معامله میشود و حمایت 93 دلاری باعث شکل گیری روند صعودی هپی شده است .

در صورت حفظ ناحیه حمایتی و شکست مقاومت 114 دلاری میتواند به سقف تاریخی خود نزدیک شود و حتی میتواند رکورد جدیدی برای خود به ثبت برساند .

اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 93 دلار و ریزش قیمت میتواند تا 77 دلار افت قیمت داشته باشد و ریزش 20 درصدی را تجربه کند .

پیش بینی HAPI

پیش بینی و آینده قیمت ارز هاپی (hapi)

در حال حاضر قیمت هاپی در محدوده 97دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال hapi می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :142دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :163دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :284دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :331دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :439دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *