پیش بینی و آینده قیمت ارز CUT/پامپ 50 درصدی کات کوین در آینده نزدیک!

  • 5 آبان 1400
پیش بینی cut

ارز دیجیتال کات کوین (CUT) یکی از انواع ارزهای دیجیتالی است که در این مقاله به معرفی آن و بررسی آینده ارز دیجیتال کات کوین (CUT) خواهیم پرداخت.

CUTcoin خود را یک سکه PoS مبتنی بر CryptoNote توصیف می‌کند. سکه کات از رمزنگاری برای فعال کردن معاملات ناشناس استفاده می‌کند.

اثبات اجماع آن، مقدار کل سکه‌های موجود در کیف‌های پول را پنهان می‌کند.سکه کات از آخرین پیشرفت های رمزنگاری استفاده می‌کند تا اجازه معاملات ناشناس را برای کاربران خود فراهم کند.

در واقع در این ارز دیجیتال حریم خصوصی با مهارت‌های استثنایی ریاضی ادغام شده است.

هدف ارز دیجیتال کات کوین (CUT)

در طول یک سال گذشته ، گروه توسعه دهنده کات کوین سخت بر روی محیط CUTcoin کار کرده است به گفته مدیر این تیم، آنها تلاش می کنند که کمتر وعده داده و بیشتر عمل کنند. او در این باره می گوید: ” ما از ابتدا و یک سری ایده شروع کردیم و سپس دنیای CUTcoin را ایجاد کردیم ، نه فقط یک سکه معمولی.”

ویژگی‌های ارز دیجیتال کات کوین (CUT)

برای حفظ حریم خصوصی کات کوین بلاک چین جایگزین فناوری رأی‌گیری قدیمی می‌شود و نتایج قابل اعتماد را امکان‌پذیر می‌کند ، یعنی اعتماد به نتایج انتخابات نه به اعتبار یک مقام متمرکز، بلکه در نتیجه اعتماد به فناوری شکل می‌گیرد.

دیجیتالی شدن دارایی‌ها

توکن سازی دارایی‌ها در حال حاضر در صنعت مالی، املاک و مستغلات، فلزات گرانبها، تیم‌های ورزشی، انرژی، کالاهای لوکس و موارد دیگر تغییراتی ایجاد کرده است. اما نکته خاص در مورد توکن‌های ساخته شده بر روی زیرساخت CUTcoin، تعداد کل توکن‌ها پنهان است.

سرمایه گذاری‌های جایگزینی

این دارایی‌ها را می‌توان با توکن‌های CNT-1 نشانه‌گذاری کرد و دارایی‌های دیجیتال را به راحتی از طریق مبادله غیر متمرکز مبادله یا معامله کرد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال CUT

در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی پر قدرت را شکل داده است و توانسته رشد 20 درصدی را به همراه داشته باشد اما مقاومت 0.15 باعث شده که این روند به صورت موقت شکسته شود و در حال حاضر در قیمت 0.14 معامله میشود .

در صورت شکست مقاومت پیش رو میتواند تا 0.24 رشد قیمت داشته باشد و در صورت تثبیت در محدوده 20 سنت میتواند تارگت های خیلی بهتری را برای خود رقم بزند .

اما در صورت شکست کامل روند صعودی، میتوانیم شاهد اصلاح قیمت تا محدوده حمایتی 0.13 و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 0.1 افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی و آینده قیمت CUT

پیش بینی و آینده قیمت ارز کات (CUT)

در حال حاضر قیمت کات در محدوده 0.14 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال CUT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.42 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.50دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.88دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 1 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.31دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *