پیش بینی و آینده قیمت ارز GLM/ رشد بی سابقه در انتظار گولم !

  • 4 آبان 1400
آینده قیمت GLM

GLM در 28 آوریل سال 2016 توسط کمپانی با همین نام معرفی شد و در آوریل 2018 مورد استفاده قرار گرفت.

گولم یک پلتفرم کاملا غیر متمرکز است که روشی جدید برای توزیع و انجام محاسبات  ارائه می‌دهد و به صورت شبکه‌ای نظیر به نظیر عمل می‌کند که در آن کاربران به صورت مساوی خرید و فروش و نقل و انتقال های خود را انجام می‌دهند؛ همچنین این پلتفرم کارهای پیچیده را به کارهای فرعی کوچکتر در شبکه تقسیم می‌کند.

در گولم هیچ مرکز واحدی وجود ندارد و اهمیت هیچ کاربری کم و بیش از کاربر دیگری نیست.

ویژگی ­های ارز دیجیتال گولم (GLM)

دارندگان توکن GLM امکان دسترسی به کارمزد معاملات را در پلتفرم گولم ندارند، زیرا پس از پایان دوره جذب سرمایه، عرضه این توکن متوقف‌شده و تعداد آن ثابت می‌ماند. بر این اساس، ارزش بلندمدت توکن GLM به تعداد تراکنش‌ها و حجم معاملات شبکه بستگی خواهد داشت. محرک اصلی این دو معیار کلیدی، افزایش بهره‌وری در شبکه است که این افزایش به عوامل مختلفی چون موفقیت استراتژی‌های بازاریابی، تکمیل مراحل توسعه توسط تیم گولم و تنوع و کیفیت اپلیکیشن هایی که روی شبکه گولم راه‌اندازی می‌شوند، بستگی دارد.

پلتفرم ارز دیجیتال گولم درواقع یک ابر کامپیوتر جهانی است که هرکسی می‌تواند در آن قدرت محاسباتی خریداری کرده یا در معاملات آن شرکت کند. امنیت شبکه گولم توسط بلاک چین اتریوم تأمین می‌شود و این پلتفرم از یک سیستم پرداختی شفاف و مستقیم که بین سه گروه کاربر ایجادشده است، استفاده می‌کند.

کاربرد ارز دیجیتال گولم

ارز دیجیتال Golem یک فناوری مدرن و نوظهور به شمار می رود که هدف آن رسیدن به تمرکز زدایی از توان محاسباتی است.

در حقیقت این ارز دیجیتال یک اَبَرکامپیوتر جهانی است که توان محاسباتی هر رایانه موجود در شبکه را با دیگر رایانه ها ترکیب می کند. کاربران در در اکوسیستم گولم می توانند منابع و توان اضافی رایانه خود را در صورتی که به آن احتیاج نداشته باشند به سایر کاربران اجاره داده و در ازای این اجاره پاداشی را دریافت نمایند.

تحلیل و بررسی ارز GLM

در حال حاضر در محدوده 0.54 معامله میشود و یک روند صعودی را تشکیل داده است .

برا ادامه این روند صعودی میبایست از پس مقاومت های 0.63 و 0.67 بر بیاید تا بتواند به سقف تاریخی خود برسد و یک تارگت جدید را برای خود به ثبت برساند .

اما در صورت از عدم شکست در مقاومت های خود میتواند تا محدوده حمایتی اصلاح قیمت داشته باشد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا 0.39 افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی GLM

پیش بینی و آینده قیمت ارز گولم (GLM)

در حال حاضر قیمت گولم در محدوده 0.54 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال GLM می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.96دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :1.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.4 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *