پیش بینی و آینده قیمت ارز SC/سیا کوین در آستانه رشد 40 درصدی

  • 3 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت SC

ارز دیجیتال سیاکوین (SC) یک پلتفرم ذخیره‌سازی فضای ابری است که بر اساس تکنولولوژی بلاکچین ساخته شده است. سیاکوین مقرون‌به‌صرفه‌ترین خدمات مربوط به فضای ذخیره ابری را در بازار ارائه می‌دهد که در آن نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست، سروری وجود ندارد و شخص سومی در این فرآیند درگیر نخواهد شد. 

Sia به وسیله آزمایشگاه Nebulous معرفی شده و با تمرکز بر فضای ذخیره‌سازی، توانست به بازار انحصاری و دست نخورده‌ای با ارزش میلیاردها دلار وارد شود. فضای ذخیره‌سازی آنلاین یک تجارت بزرگ بوده که در اواخر سال 2017 ارزش آن حدود 178 میلیارد دلار آمریکا تخمین زده شده است.

ویژگی و مزایای پلتفرم SIACOIN

پلتفرم SC در مقایسه با سرویس های ذخیره سازی ابری مزایای زیادی را ارائه می دهد . در ادامه ما به شرح این مزایا می پردازیم .

1.حریم خصوصی ( Privacy )  : تمام داده های پردازش شده در شبکه Sia رمزگذاری شده است . تا زمانی که ارائه دهنده ای کلید خصوصی داده را نداشته باشد ، آنها نمی توانند به پرونده های شما دسترسی پیدا کنند . در واقع می توان گفت که شما همیشه بر موارد مورد نظر برای ذخیره سازی کاملا در کنترل هستید . طبق مدل های سنتی ، شرکت هایی که میزبان فضای ذخیره سازی ابری هستند به داده هایی که از سرورهای آنها صرف نظر می کنید ، دسترسی کامل دارند .

2.مقرون به صرفه بودن ( Affordability ) : ویژگی دومی که به بحث در ارتباط با ان می پردازیم این است که Siacoin گزینه های قیمت گذاری انعطاف پذیر و بازار محوری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد . هیچ گزینه ای برای همه مشتریان وجو ندارد . به عنوان مثال ، 1 ترابایت ذخیره سازی داده با استفاده از سیاکوین ، می تواند ماهیانه 2 دلار هزینه داشته باشد که در مقایسه با خدمات آمازون که با 23 دلار در ماه کار می کند ، بسیار مقرون به صرفه است .

3.امنیت ( Security ) : مجددا تمام داده های مربوط به SC از طریق یک شبکه غیر متمرکز رمزگذاری و پردازش می شود و شما را از آسیب پذیری های یک سیستم متمرکز محافظت می کنند . علاوه بر این ، سیا  فضای ذخیره سازی اضافی را ارئه می دهد . در تقسیم اسناد بین چندین ارائه دهنده ، سیا از داده های مشتری در یک نقطه محافظت می کند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال سیا کوین (SC)

در بازه زمانی روزانه قدرت کافی برای شکستن مقاومت 0.0194 را نداشته و تا محدوده 0.0185 اصلاح قیمت را به همراه داشته است ، در صورتی که بتواند از پس این مقاومت بر بیاید میتواند به تارگت های اصلی خود نزدیک شود .

البته میتوان گفت که در صورت عدم تایید این روند و شکست روند صعودی میتواند ناحیه حمایتی را از دست بدهد و تا محدوده 0.017 و حتی 0.013 افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی SC

پیش بینی و آینده قیمت ارز سیا کوین (SC)

در حال حاضر قیمت سیا کوین در محدوده 0.0187 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SC می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.027 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.032دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.057دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.064دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.081دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *