پیش بینی و آینده قیمت ارز Horizen/ رشد 50 درصدی ZEN

  • 3 آبان 1400
آینده قیمت ارز zen

Horizen ارز دیجیتال در ماه مِی سال 2017 راه اندازی شد و تلاش می کند از طریق فعال کردن موارد مورد استفاده در دنیای واقعی ، از یکپارچگی و حریم خصوصی داده ها اطمینان حاصل کند .

ارز دیجیتال Horizen ادعا می کند که کاملا غیر متمرکز و کاملا قابل تنظیم با ویژگی های حریم خصوصی است و از هزینه های کم مرتبط با ساخت بلاکچین با مدل های در آمد قابل تنظیم و تعداد نامحدود توکن ها و دارایی های دیجیتالی پشتیبانی می کند .

ویژگی‌های ارز دیجیتال هورایزن (ZEN)

ارز رمز هورایزن بیشترین تعداد گره را در میان کریپتوها دارد. (در حدود 30000 نود فعال) شبکه گره‌های هورایزن چندین رده دارد و نقش همه گره‌ها یکسان نیست.

گره‌های کامل در شبکه دارای نسخه کاملی از تراکنش‌ها و داده‌های داخل شبکه هستند. گره‌های امن یا Secure Node گره‌های کاملی با سازوکارهای رمزنگاری هستند که به امنیت ارتباط میان گره‌ها و جلوگیری از جعل کردن ارتباطات کمک می‌کنند.

گره‌های بزرگ یا سوپرنودها نیز به قدری ایمن هستند که میزبان زنجیره‌های فرعی هورایزن هستند.

در تاریخ دوم ژون سال 2018 میلادی، شبکه زنکش تحت نفوذ حمله 51 درصدی قرار گرفت و متجاوز از نیم برابر قدرت پردازشی شبکه را تحت تصرف خود درآوردند و حدود 600 هزار بلاکچین از طریق تغییر آن دزدیدند!

کاربردهای ارز دیجیتال هوریزن

هر ارز دیجیتالی که در بازار وجود دارد و در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده است قابلیت آن را دارد که با خرید و فروش توسط معامله گر سودی را به او برساند، البته در صورتی که معامله گر با دانش و تجربه کافی این کار را انجام دهد.

ارز دیجیتال هورایزن نیز یک ارز دیجیتال است که در چند صرافی لیست شده است و معامله گران و سرمایه گذاران می‌توانند با هدف کسب سود این ارز دیجیتال را خریداری کنند.

سیکوبا برای بالا بردن شفافیت و امنیت در پلتفرم خود از شبکه هورایزن بهره می‌برد. فعالیت سیکو در زمینه اسناد تایید بدهی است. LTO نیز که یک شبکه بلاک چینی است بر روی یک زنجیره فرعی شبکه Horizen پیاده‌سازی شده است. فعالیت این پلتفرم در زمینه ثبت زمین است.

به طور کلی در هر پلتفرمی که نیاز به امنیت و حفظ حریم خصوصی احساس شود، شبکه هورایزن می‌تواند به خوبی پاسخگوی این نیاز باشد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ZEN

در حال حاضر در حساس ترین ناحیه خود قرار دارد و نتوانسته مقاومت 93 دلاری را به طور کامل بشکند ، در صورتی که بتواند این ناحیه را با قدرت بشکند میتواند تا محدوده 140 دلار پیش روی داشته باشد و رشد قیمت را به همراه داشته باشد .

اما اگر این ناحیه را نتواند رد کند امکان اصلاح قیمت تا محدوده حمایتی وجود دارد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 60 دلاری افت قیمت داشته باشد .

پیش بینی horizen

پیش بینی و آینده قیمت ارز هورایزن (zen)

در حال حاضر قیمت Horizen در محدوده 90 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال zen می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :132 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :158دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :261دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :319دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :407دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *