پیش بینی و آینده قیمت ارز DGB/دیجی بایت آماده رشد 50 درصدی

  • 3 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت DGB

DGB نرم افزاری است که برای مقابله با ارزهای رمزپایه اصلی مانند XRP و Litecoin با اولویت بندی امنیت سایبری و مقیاس پذیری طراحی شده است.

این پلت فرم دارای ویژگی های اضافی است که کاربران را قادر می سازد دارایی صادر کنند، برنامه ها را راه اندازی کنند و از هویت های دیجیتال استفاده کنند. علاوه بر این، پروتکل آن برای استفاده از چندین الگوریتم استخراج و اعمال یک سیاست پولی با حداکثر عرضه ۲۱ میلیارد سکه DGB ساخته شده است.

کاربرد رمز ارز DGB

همانند بیت کوین، ارز دیجیتال دیجی بایت نیز می‌تواند به عنوان یک روش برای پرداخت و یا انتقال ارزش استفاده شود. از طرفی رمز ارز DGB نیروی محرکه DigiAssets و قراردادهای هوشمند این شبکه است.

در واقع کاربرد این ارز در قراردادهای هوشمند DigiAssets همانند کاربرد گس در شبکه اتریوم است.

ویژگی‌ ارز دیجیتال دیجی بایت

بر اساس ادعای دیجی بایت، بلاک چین‌هایی مانند بیت کوین و اتریوم به اندازه کافی امن و مقیاس‌پذیر نیستند. Digibyte مدعی است که شبکه این ارز بسیار سریع‌تر و امن‌تر از این بلاک چین‌ها است. این ارز طی 5 سال گذشته به خوبی ثابت کرد امنیت بالایی دارد و از مقیاس‌پذیری مناسبی بهره می‌برد.

ویژگی ممتاز بلاک چین ارز دیجیتال DGB استفاده از 5 الگوریتم برای استخراج است، این در حالی است که تقریبا اکثر بلاک چین‌ها دارای یک الگوریتم برای ماینینگ هستند. استفاده از 5 الگوریتم برای ماین کردن از متمرکز شدن ماینینگ جلوگیری می‌کند و دست اسیک ماینرها را از گرفتن اکثر قدرت ماینینگ و پردازش شبکه کوتاه می‌کند. نتیجه این امر، غیر متمرکز شدن شبکه و افزایش قابل توجه امنیت آن است.

علاوه بر استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و استخراج متنوع، Digibyte مدعی است که از پیشرفته‌ترین روش تنظیم سختی شبکه بهره می‌برد. این ویژگی منجر به مقاوم شدن بلاک چین دیجی بایت در برابر حملات سایبری به این شبکه می‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال DGB

در بازه زمانی روزانه یک الگوی پرچمی صعودی را تشکیل داده است و حمایت 0.046 باعث شده تا این روند صعودی را حفظ نماید ، در صورت حفظ این ناحیه حمایتی میتواند تا ناحیه 0.054 پیش روی داشته باشد و در صورت شکستن این ناحیه مقاومتی حتی میتواند تا محدوده 0.072 رشد قیمت را به همراه داشته باشد .

اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند افت قیمت را تجربه کند و حتی تا محدوده 0.041 و 0.032 افت قیمت را داشته باشد.

پیش بینی DGB

پیشبینی و آینده قیمت ارز دیجی بایت DGB

در حال حاضر قیمت دیجی بایت در محدوده 0.049 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DGB می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.071دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.088دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.14دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.17دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.22دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *