پیش بینی و آینده قیمت ارز ACH/آلکمی پی در آستانه رشد 30 درصدی

  • 2 آبان 1400
پیش بینی الکمی

رمزارز Alchemy Pay (ACH)، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2020 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

الکمی پی به زبان ساده یک پلتفرم مالی بر مبنای بلاکچین (Blockchain) است که توسط تیمی از متخصصان در فضای مالی سنتی (traditional payment) برای مقابله با ناکارآمدی های اکوسیستم پرداخت سنتی مانند کلاه برداری و خطاهای انسانی در مراحل تسویه حساب تاسیس شده است .

این سیستم ترکیبی از قراردادهای هوشمند را مورد استفاده قرار می دهد تا فرآیندهای سازش و خودکار و همچنین خطاهای انسانی را به حداقل برساند و کلاهبرداری را ریشه کن کند.

ACH یک سیستم پرداخت فیات و کریپتوکارنسی پیشگام برای مشاغل است که می تواند در هر سیستم آفلاین ( POS ، پایانه های پرداخت ، دستگاه های تلفن همراه و غیره ) و یا آنلاین یا درون برنامه ای برای پذیرش پرداخت از طریق والت های موبایل Fiat و CrypoCurrency و credit cards استقرار یابد.

در August سال 2020 ، Alchemy یک پلت فرم DeFi را در برنامه تلفن همراه خود راه اندازی کرد که به کاربران امکان می دهد از آن برای ذخیره دارایی های رمزنگاری شده و پرداخت ها ، دسترسی به خدمات DeFi Alchemy و همچنین سایر برنامه های dApp شخص ثالث استفاده کنند .

اهداف پروژه ALCHEMY PAY

آلکمی پی تصور می‌کند به‌وسیله غیرمتمرکز بودن، قراردادهای هوشمند و مکانیسم‌های اجماع بلاک چین می‌تواند بازیگران این حوزه را به پذیرفتن عصر جدیدی از تکنولوژی پرداخت مجاب کند.

آن‌ها می‌خواهند با استفاده از پروتکل‌های متن‌باز و پلتفرم‌های تحقیق و توسعه کارایی درگاه‌های پرداخت را توسعه دهند و خدمات سریع‌تر، امن‌تر و راحت‌تری در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی و تجار قرار دهد.

ALCHEMY PAY با درنظر گرفتن اجماع جامعه به‌عنوان چارچوب اصلی شبکه، می‌خواهد زیرساخت‌های امن، قدرتمند و غیرمتمرکزی ایجاد کند که بیش‌ازپیش ارزهای دیجیتال به زندگی روزانه افراد وارد و حقوق مشتریان، تجار و بازار برای پرداخت‌ها در نظر گرفته شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ACH

در بازه زمانی روزانه آلکمی در یک سطح بسیار مهمی قرار گرفته است و تحت حمایت بسیار مهمی قرار دارد ، در صورتی که بتواند این سطح 0.056 را حفظ نماید میتواند یک مسیر صعودی را تشکیل دهد .

در صورت ایجاد روند صعودی میبایست مقاومت های 0.068 و 0.088 را بشکند تا بتواند به سقف تاریخی خود نزدیک شود اما در صورت از دست دادن این ناحیه مهم حمایتی ریزش شدیدی را تجربه خواهد کرد و میتواند تا محدوده 0.020 برسد و تا 60 درصد ریزش کند.

پیش بینی ACH

پیش بینی و آینده قیمت ارز آلکمی پی (ACH)

در حال حاضر قیمت آلکمی پی در محدوده 0.06 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ACH می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.092 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 0.11 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.18 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 0.21 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.27 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *