پیش بینی و آینده قیمت ارز آراگون/ارز ANT آماده برای رشد 40 درصدی

  • 1 آبان 1400
پیش بینی و آینده قیمت

آراگون (Aragon) یک برنامه غیرمتمرکز بر بستر بلاک چین اتریوم است که به تمام افراد امکان می‌دهد تا سازمان غیرمتمرکز ایجاد و مدیریت کنند.

این پروژه به صورت متن باز می‌باشد و توسط بنیاد ANT اداره می‌شود و هم چنین شامل توکنی به اسم ANT می‌باشد که به منظور تصمیم گیری در خصوص مسیر توسعه های آتی به دارندگان آن حق رای می‌دهد.

تیم توسعه دهنده امیدوار است که این پروژه به برنامه غیرمتمرکز و سازمان مستقل و کاملا غیرمتمرکزی تبدیل شود که تمام افراد بتوانند با استفاده از آن، سازمان مورد نظر خود بر بستر بلاک چین را ایجاد کنند.

ویژگی های ارز دیجیتال آراگون (ANT)

در توکن آراگون هویت شما مدیریت می‌شود. مالکیت شما مشخص می‌گردد؛ همچنین کنترل دسترسی انجام می‌شود؛ علاوه بر این رای‌گیری، جذب سرمایه، پرداخت حقوق کارمندان شرکت، دریافت حساب و موارد دیگر هم انجام می‌شود.

به طور خلاصه آراگون عملیات شرکت مانند حسابداری، هویت و نظارت را انجام می‌دهد؛ البته توجه داشته باشید که هر شرکت، با توجه به نیاز خاصی که دارد، این موارد را شخصی‌سازی می‌کند.

متن باز بودن کدهای آراگون این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد تا هر چیزی را اصلاح کنند و یا آپدیت نمایند. یکی از چشم‌اندازهای آراگون قابلیتی فراتر از کسب و کارهای کنونی است؛ برای مثال آراگون در نظر دارد یک سیستم فراگیر ایجاد کند تا امور مهمی چون حسابداری شرکت‌های قدرتمند به راحتی توسط این نرم‌افزار انجام شود و یا حتی این امکان به وجود آید که در یک کشور، انتخابات مهم به این طریق برگزار شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آراگون

در بازه زمانی روزانه در محدوده 4.4 . 5.1 دلار معامله میشود و در حال تشکیل یک الگوی مثلثی میباشد ، در صورتی که این الگوی مثلثی در هر قسمت خارج بشود میتواند پامپ یا دامپ را به همراه داشته باشد .

در آینده نزدیک میتوانیم شاهد یک روند ادامه دار برای آراگون باشیم .

در صورتی که بتواند مقاومت 5.1 دلار را بشکند میتواند تا مسیر 7 دلار و حتی 8.4 دلار پیش روی داشته باشد اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 4.4 دلار میتواند ریزش 30 درصدی را تجربه کند و تا محدوده 3 دلار ریزش داشته باشد .

آراگون ANT

پیش بینی و آینده قیمت ارز ANT

در حال حاضر قیمت آراگون در محدوده 4.6 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ANT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 7 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :8.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :13.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :16.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :21.8 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *