پیش بینی و آینده قیمت ارز WAN/وان چین در مسیر 1.5 دلار

  • 29 مهر 1400
WAN CHAIN

“Wan” یا وان چین، یک زیرساخت زنجیره ای بلاکچین است که برای تسهیل انتقال دارایی و میزبانی DApp  برای امور مالی طراحی شده است.

بلاکچین WanChain، امیدوار است که با استفاده از ارز دیجیتال اختصاصی خود به نام WanCoin، اموری همچون سرمایه گذاری تا بانکداری، پرداخت و … را با راهکارهای بر پایه بلاکچین در سیستم های بانکی مختلف در سراسر جهان جایگزین نماید.

مزایای WanChain

  • این بلاکچین از یک تیم بزرگ با تجربه بزرگ برخوردار است و بنیان‌گذاران آن در چندین پروژه موفق دیگر نیز مشارکت داشته‌اند. 
  • ابزارهای فراوان این بلاکچین باعث شده یک شبکه WanChain نه تنها به عنوان یک پلتفرم برای مبادله ارزهای دیجیتال، بلکه به عنوان یک بانک کامل غیرمتمرکز به کاربران خدمت رسانی کند. 
وان چین

معیاب WanChain

شمار ون کوین‌های متعلق به تیم توسعه‌دهنده مشخص نیست و شفافیت کمی در این رابطه وجود دارد. 

هدف ارز دیجیتال وان چین (WAN)

وان چین در سال 2017 و با هدف ارتقای ارتباط متقابل میان شبکه‌های بلاکچین منفرد در به IOA پیوست. برخلاف بیشتر ICO ها و آنچه از آنها دیده ایم وان چین تا کنون به تمامی اهداف تعیین شده در برنامه خود پایبند بوده و به شکل هدفمندتری به دنبال شرکای استراتژیک‌تر میباشد.

از جمله مشارکت‌های اخیر وان چین می توان به Formosa Financial و ChainLink اشاره کرد که داده‌های به هنگام اوراکل به برای این شبکه فراهم می کنند. این همکاری‌ها قابلیت وان چین را به عنوان یک شبکه برای ارتباط متقابل می‌افزاید.

این بلاکچین هدف اصی خود را ارتباط میان بلاکچین های متفاوت معرفی کرده است که در شکل های مختلف خصوصی، عمومی یا نشناس فعالیت می‌کنند.

وان چین سعی می کند به عنوان یک سیستم بانکی غیر متمرکز فعالیت کند و به مشارکت کنندگان امکان دهد تا با ایجاد یک بازار برپایه زیر ساخت های وان چین قادر به ساخت توکن‌های دیجیتال خود باشند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال WAN

در حال حاضر در محدوده 0.94 معامله میشود و برای شکل گیری یک روند صعودی کاملا آماده به نظر میرسد .

حمایت 0.72 دلار باعث شده تا وان چین بتواند یک روند رو به جلو را داشته باشد ، برای ادامه این روند میبایست از پس مقاومت های 1.32 و 1.69 بربیاید تا بتواند به سقف تاریخی خود نزدیک شود .

اما در صورتی که حمایت 0.72 دلار از دست برود میتواند ریزش 60 درصدی را متحمل شود و تا محدوده 0.61 دلار افت قیمت را به همراه داشته باشد .

پیش بینی

پیش بینی و آینده قیمت ارز وان چین (WAN)

در حال حاضر قیمت WAN در محدوده 0.94 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال وان چین می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.1 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *