پیش بینی و آینده قیمت ارز Presearch/هدف جدید برای ارز PRE

  • 28 مهر 1400
پیشبینی ارز Presearch

رمزارز Presearch، یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال 2017 به بازار جهانی وارد شد و در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

استارت آپ مبتنی بر بلاکچین Presearch ، موتور جستجوی غیرمتمرکز را برای کمک به ارائه گزینه ای خصوصی تر برای Google منتشر کرده است. با استفاده از یک بازی مرورگر وب ، Brave که محرمانه است ، این بازی همچنین به کاربران خود ارز رمز PRE پاداش می دهد.

این پروژه مبتنی بر اتریوم از جستجوهایی که توسط گره های مستقل انجام می شود برای محافظت از هویت افرادی که برای داده ها درخواست می کنند استفاده می کند. علاوه بر این ، این قدرت را در قدرت انحصاری Google برای سازماندهی و رتبه بندی نتایج قرار می دهد.

هدف ارز دیجیتال pre

این استارتاپ قصد دارد با استفاده از توکن‌ ارزهای مجازی، اقدام به تمرکززدایی در بحث جست‌وجو در اینترنت کند؛ بخشی که سال‌های بسیار زیادی در کنترل گوگل بوده و این شرکت نقش بسیاری در انتخاب محتوای نمایش داده‌ شده برای کاربران و تجربه‌ی آن‌ها در فضای مجازی دارد.

پیشینه‌ی این استارتاپ به حدود یک دهه قبل برمی‌گردد؛ زمانی‌که هدف اصلی آن‌، ایجاد فهرستی از کسب‌وکارهای محلی بود” اما دیری نپایید که فعالیت‌های گوگل روی آن‌ها سایه انداخت و تلاش‌های آن‌ها به‌واسطه‌ی سرویس‌های جدید این غول بزرگ فناوری بی‌نتیجه ماند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال Presearch

در بازه زمانی روزانه در یک روند نزولی قرار گرفته است و میتواند در ناحیه حمایتی 0.27 واکنش نشان دهد و یک روند صعودی را تشکیل دهد .

برای شکل گیری روند صعودی میتواند با حفظ کردن ناحیه حمایتی 0.27 دلار به تارگت های خود نزدیک شود ، از مهمترین ناحیه های مقاومتی میتوان به ناحیه 0.35 و 0.45 دلار اشاره کرد .

اما در صورت شکست این ناحیه میتواند تا محدوده 0.18 و حتی 0.12 دلار ریزش داشته باشد که به نوبه خود میتواند بیش از 40 درصد ریزش قیمتی را تحمیل شود .

PRE

پیش بینی و آینده قیمت ارز pre

در حال حاضر قیمت Presearch در محدوده ۰.30 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال pre می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.45دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 0.53دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 0.95دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.03دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.36دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *