پیش بینی و آینده قیمت ارز IQ/آمادگی اوری پدیا برای رشد 30 درصدی

  • 28 مهر 1400
IQ

 اوری‌پدیا (IQ) پایگاهی غیر‌متمرکز برای دانش  و پلتفرمی است که  یک بازار پیش بینی ، بازار پول و سیستم دارایی مصنوعی در بستر آن جای گرفته است.

رمز ارز IQ تمام برنامه ها را تأمین کرده و برای اداره این‌سیستم عامل از آن استفاده می شود. اوری پدیا دائره‌المعارفی است که بر بستر بلاک چین بنا نهاده شده است. این اپلیکیشن غیر متمرکز، در واقع یک فورک از ویکی‌پدیا محسوب می‌شود.

این اپلیکیشن با هدف تشویق کاربران به تولید محتوا توسعه یافته است. سپس‌ از طریق اهدای توکن به تولید کنندگان محتوا، این کار انجام می‌پذیرد.

ویژگی های اوری پدیا نسبت به ویکی پدیا

 اوری پدیا بلاک چین محور است در حالی که ویکی پدیا بر روی سرورهای متمرکز ساخته شده است؛ به دلیل وجود بلاک چین، باعث ایجاد تعدادی برتری در اوری پدیا شده است. در ادامه به بررسی تفاوت های اوری پدیا با ویکی پدیا به صورت کامل خواهیم پرداخت.

اولین تفاوت این است که اوری پدیا واقعاً دانشنامه ی همه چیز است. همانطور که پیش تر هم اشاره شد، ویکی پدیا قانون «شایستگی» سخت تری دارد.

این بدین معناست که هر مقاله ای شایستگی داشتن یک صفحه (Page) در ویکی پدیا را ندارد. ولی در اوری پدیا شما می توانید در رابطه با هر موضوعی که دوست دارید، مقاله بنویسید. این موضوعات می تواند در رابطه با یک شهر، یک خیابان، یک کسب و کار و یا یک فرد (حتی یک فرد ناشناس) باشد.

در اوری پدیا سیاست شایستگی سالاری به خصوص وجود ندارد؛ لذا هر کس می تواند در رابطه با موضوع دلخواهش مقاله بنویسد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال IQ

در بازه زمانی 4 ساعته اوری پدیا در ناحیه بسیار حساسی قرار دارد و حمایت 0.017 باعث شده تا برای شکل گرفتن یک روند صعودی و ایجاد رشد قیمتی کاملا آماده به نظر برسد ، برای ایجاد روند صعودی قدرتمند میبایست مقاومت های 0.02 و 0.025 را با قدرت رد کند تا به تارگت های اصلی خود نزدیک شود .

اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 0.014 دلار ریزش کند .

پیش بینی ارز IQ

پیش بینی و آینده قیمت ارز اوری پدیا (IQ)

در حال حاضر قیمت اوری پدیا در محدوده 0.018 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال IQ می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.027دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.032دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.052دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.065دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.082دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *