پیش بینی و آینده قیمت ارز COTI/کوتی آماده برای رسیدن به 1 دلار

  • 25 مهر 1400
COTI 1

ارز دیجیتال کوتی (COTI) یک ارز رمزنگاری شده با عملکرد بالاست که زمینه را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا از راه‌های جدیدی مانند ارز دیجیتال در پرداخت و دریافت استفاده کنند.

این ارز دیجیتال یکی از اولین پروتکل های بلاک چین در جهان است که برای پرداخت های غیرمتمرکز بهینه شده و برای استفاده توسط بازرگانان، دولت ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و توسعه دهندگان استیبل‌کوین‌ها طراحی شده است.

ویژگی ارز دیجیتال کوتی (COTI)

چیزی که کوتی را منحصربه‌فرد می کند بستر آن است. کوتی پلتفرم شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا محصولات پیشرفته Fin Tech را ایجاد کنند تا در زمان، داده و هزینه صرفه جویی کنند.

کوتی قابلیت پردازش پرداخت‌های آنلاین و آفلاین را دارا می‌باشد که شامل ارزهای رمزپایه و پایدار و همچنین کارت‌های اعتباری و سکه‌های بومی می‌باشد.

کوتی اولین پلتفرم جهان است که برای ایجاد استیبل کوین هایی با قیمت پایدار بهینه شده است. در نتیجه یک کاربر توانایی انتشار ارز دیجیتال با ثبات خود و کنترل کامل بر پول و هم بر داده های خود را دارد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال COTI

در بازه زمانی 4 ساعته در محدوده 0.507 دلار معامله میشود و توانسته ناحیه حمایتی 0.48 دلار را کاملا حفظ کند ، این محدوده را میتوان یکی از مهمترین و حساس ترین نواحی کوتی دانست چراکه در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 0.48 دلار میتواند ریزش 45 درصدی را تجربه کند و تا محدوده 0.28 دلار ریزش داشته باشد .

اما در صورت حفظ ناحیه حمایتی میتواند به سقف تاریخی خود نزدیک شود و از مهمترین مقاومت های پیش رو میتوان به مقاومت 0.6 دلار اشاره کرد و در صورت شکستن این مقاومت اتفاقات خوبی برای کوتی پیش میاید .

ارز دیجیتال کوتی Coti

پیش بینی و آینده قیمت ارز کوتی (COTI)

در حال حاضر قیمت کوتی در محدوده 0.507 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال COTI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 0.79 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 0.87 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 1.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 1.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :2.2 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *