معرفی صرافی بیتکس 24/خرید آسان تتر در بیتکس 24/واریز و برداشت ارز دیجیتال

 • 25 مهر 1400
24 1

صرافی ایرانی بیتکس 24 یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال میباشد که توانسته پلتفرمی امن جهت خرید و فروش ارز دیجیتال را برای کاربران ایرانی فراهم سازد .

در صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 خدمات ویژه ای اعم از خرید و فروش ارز های دیجیتال ، انتقال ارز های دیجیتال به کیف پول اختصاصی ، واریز و برداشت ارز های مختلف و … ارائه میشود تا کاربران به راحتی بتوانند هرگونه خدمات مالی در این صرافی را به راحتی ثبت نمایند .

در ادامه به بررسی صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 میپردازیم .

فهرست مطالب :

۱. معرفی صرافی بیتکس24

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی بیتکس24

        ۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی بیتکس24

          ۲.۲. آموزش احراز هویت در صرافی بیتکس24

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی بیتکس24

            ۳.۱. آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال ازبیتکس24

            ۳.۲. آموزش واریز و برداشت به بیتکس24

۴. مزایا و معایب صرافی بیتکس24

         ۴.۱. مزایای صرافی بیتکس24

        ۴.۲. معایب صرافی بیتکس24

۵. جمع بندی

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی بیتکس24

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

۱. معرفی صرافی بیتکس24

صرافی بیتکس 24 شروع فعالیت خود را در اواخر سال 1399 شروع نمود.

این صرافی با تيمی جوان و حرفه ای متشكل از برنامه نويسان خلاق، متخصصين بلاك چين و مدیران باتجربه بازارهاي مالی و با هدف راه اندازی پلتفرم حرفه ای معاملات ارزديجيتال با استانداردهای بين المللی و ذائقه كاربر ايرانی پا به این عرصه گذاشته و رضایت کاربرانش را توانسته جلب نماید .

در ادامه به آموزش ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24 میپردازیم .

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی بیتکس24

برای شروع در صرافی بیتکس 24 ابتدا میباست ثبت نام نمایید و بعد از آن طبق مراحلی که خدمتتان ارائه میدهیم ثبت نام و احراز هویت نمایید .

۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی بیتکس24

برای ثبت نام در صرافی Bitex24 بعد از وارد کردن آدرس سایت در صفحه‌ای که باز می‌شود شماره تلفن همراه خود را وارد کنید سپس روی ورود سریع کلیک کنید.

سپس کد شش رقمی ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید و بر روی ورود به پنل کلیک کنید.

ثبت نام شما با موفقیت انجام گردید و در مرحله بعد میبایست اطلاعات کاربری تان را تکمیل نمایید .

۲.۲. آموزش احراز هویت در صرافی بیتکس24

پس از ورود به پنل کاربری به منظور احراز هویت در بیتکس 24 و فعالیت در سایت روی مشخصات کاربری کلیک کنید.

صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که شامل سه قسمت مشخصات، شماره کارت و عکس می‌باشد.

ابتدا مشخصات خود را وارد کنید در وارد کردن اطلاعات شخصی خود دقت کنید چرا که در صورت تغییر مشخصات، احراز هویت شما مجددا باید بررسی گردد.

پس از وارد کردن اطلاعات شخصی خود، شماره کارت و شماره شبا کارت بانکی خود را وارد کرده و بروی اضافه کردن کارت کلیک کنید البته توجه داشته باشید تنها کارت مربوط به صاحب اکانت قابل قبول است و واریز و برداشت وجه تنها از طریق کارت‌های تایید شده در سایت امکان ‌پذیر است.

در نهایت برای تکمیل احراز هویت عکس خود را که در آن کارت بانکی،  کارت ملی و یادداشتی با محتوای جهت احراز هویت در سایت بیتکس 24 با ذکر تاریخ در دست دارید انتخاب کنید.

احراز هویت در صرافی صرافی بیتکس 24

پس از انتخاب عکس برای تکمیل اطلاعات، تیک پایین قوانین بیتکس را مطالعه کردم و موافقم را بزنید. در نهایت بر روی بروزرسانی اطلاعات کلیک کنید.

پس از ثبت اطلاعات احراز هویت شما تا حداکثر 12 ساعت صورت خواهد گرفت.

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی بیتکس24

بعد از تایید احراز هویت در صرافی بیتکس 24 به راحتی میتوانید وارد پنل کاربری تان شوید و طبق آموزش که در ادامه به آن میپردازیم خرید و فروش نمایید .

۳.۱. آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال ازبیتکس24

بعد از احراز هویت در سایت بیتکس 24 می‌توانید در پلتفرم معاملاتی فعالیت داشته باشید و ارز دیجیتال خرید و فروش کنید. برای ورود به بازار حرفه ای بیتکس 24، ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و بر روی ورود سریع کلیک کنید. کد شش رقمی ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید سپس بر روی ورود به پنل کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

با کلیک کردن بر روی عکس پلتفرم معاملات وارد بازار حرفه‌ای خرید و فروش ارز دیجیتال Bitex24 شوید. شما همچنین می‌توانید در پنل کاربری خود بر روی بازار حرفه‌ای که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید تا وارد پنل معاملات شوید.

جهت خرید کوین در باکس خرید بر روی قسمت خرید کلیک کنید. می‌توانید موجودی کیف پول خود را که با رنگ سبز مشخص شده است را مشاهده کنید.

برای وارد کردن کوین مورد نظر جهت خرید بر روی باکس اول دوبار کلیک کنید و میزان کوین مورد نظر خود را وارد کنید. سپس قیمت پایه برای سفارش خود به تومان وارد کنید که با توجه به کارمزد سایت مقدار کوین دریافتی را محاسبه می‌کند و به شما نشان می‌دهد. پس از تکمیل اطلاعات بر روی ثبت درخواست کلیک کنید. قیمت پایه، قیمت پیشنهادی شما است که با آن قصد خرید کوین را دارید.

به این ترتیب درخواست شما ثبت می‌شود و در قسمت درخواست‌های خرید می‌توانید سفارش خود را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید تمامی سفارشات خود را در سفارشات باز مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به لغو آنها کنید.

برای خرید سریع می‌توانید بر روی موجودی کیف پول که با رنگ سبز نشان داده شده است کلیک کنید و تمامی آن را به باکس اول انتقال دهید و یا می‌توانید مقدار مورد نظر خود را با دوبار کلیک کردن در باکس اول وارد کنید. سایت با توجه به بهترین درخواست فروش، میزان کوین دریافتی شما را محاسبه می‌کند و در باکس دوم به شما نشان می‌دهد.

سپس با توجه به کارمزد شما می‌توانید میزان کوین دریافتی را مشاهده کنید. در نهایت با کلیک کردن بر روی ثبت درخواست خرید شما انجام می‌شود و مقدار کوین مورد نظر به کیف پول شما اضافه خواهد شد و خرید شما در باکس آخرین معاملات ثبت می‌شود. همچنین شما می‌توانید میزان کوین خود را در کیف پول مشاهده کنید.

برای خرید کوین با استفاده از حد ضرر نیز در باکس اول میزان کوین مورد نظر خود را وارد کنید. از سفارش حد ضرر در خرید زمانی استفاده می‌شود که قیمت در حال افزایش است  ولی از محدوده‌ی خاصی مثلا شکستن مقاومت خاصی می‌خواهید وارد معامله شوید از این مدل سفارش استفاده می‌کنید.

صرافی بیتکس 24

برای ثبت سفارش فروش طبق سفارش خرید عمل نمایید با این تفاوت که به جای خرید وارد قسمت فروش شوید .

۳.۲. آموزش واریز و برداشت به بیتکس24

ابتدا وارد حساب کاربری تان شوید .

سپس برای واریز وجه به کیف پول خود در نوار بالای پنل کاربری، بر روی کیف پول کلیک کرده و وارد کیف پول خود در سایت بیتکس 24 شوید.

سپس در ردیف پول ریالی بر روی قسمت واریز کلیک کنید و مبلغ مورد نظر خود را به تومان وارد کنید.

بعد از وارد کردن مبلغ مورد نظر بر روی افزایش موجودی کلیک کنید. به این ترتیب وارد درگاه بانکی می‌شوید. توجه داشته باشید که واریز وجه تنها از طریق کارت‌های تایید شده توسط سایت امکان پذیر است.

در ضمن محدودیتی برای ثبت کارت بانکی وجود ندارد و امکان تغییر کارت وجود دارد. همچنین تمامی واریز و برداشت های ریالی از طریق درگاه مستقیم بانک مرکزی انجام می‌شود و جایی برای نگرانی وجود ندارد.اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی پرداخت کلیک کنید. بعد از انجام تراکنش مبلغ مورد نظر در کیف پول سایت شما اضافه خواهد شد.

برای برداشت وجه از سایت نیز وارد کیف پول خود شوید و در قسمت برداشت در ردیف کیف پول ریالی کلیک کنید و سپس مبلغ مورد نظر را وارد کنید و با انتخاب شماره‌ی شبا بر روی برداشت کلیک کنید. سپس درخواست شما به درگاه بانکی ارسال می‌شود و واریز وجه صورت می‌گیرد.

24 4

۴. مزایا و معایب صرافی بیتکس24

برای بررسی دقیق تر صرافی بیتکس 24 به نقاط قوت و ضعف این صرافی میپردازیم تا به راحتی بتوانید صرافی مدنظرتان را انتخاب نمایید .

۴.۱. مزایای صرافی بیتکس24

تمامی اطلاعات مهم و هویت کاربران کاملا به صورت رمزنگاری شده ذخیره می‌گردد که در نتیجه حتی اگر نفوذی به سیستم صورت پذیرد هیچ گونه سرقت و سوءاستفاده ای از این اطلاعات نمی‌توان کرد.

 • ذخیره امن اطلاعات
 • نگهداری امن و مطمئن دارایی ها


سرمایه ها و دارایی کاربران در Bitex24 با امنیت کامل به صورت نرم افزاری و سخت افزاری نگهداری می شود.
امکان سرقت و ازبین رفتن آن ها وجود ندارد.

 • پشتیبانی سریع و 24 ساعته

يكي از ويژگي هاي مهم بازارهای ارزديجيتال، معاملات ٢٤ساعت است از اين رو در Bitex24 افراد متخصص را جهت پشتيباني سريع و 24ساعته درخدمت كاربران قرار داده است.

  ۴.۲. معایب صرافی بیتکس24

 • عدم اپلیکیشن رسمی
 • کارمزد بالا در ثبت سفارشات
 • نرخ بالا در خرید و نرخ پایین در فروش
 • تاخیر در واریز وجه ریالی
 • حجم پایین معاملات

۵. جمع بندی

صرافی بیتکس 24 یکی از معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران میباشد که توانسته پلتفرمی امن را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

در این صرافی کاربران میتوانند به راحتی به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند و برای نگه داری ارز های خریداری شده هیچ گونه نگرانی را نداشته باشند چرا که صرافی بیتکس 24 یک کیف پول اختصاصی به کاربرانش ارائه میدهد .

برای انتخاب یک صرافی معیار های بسیاری وجود دارد اما در این صرافی با بررسی هایی که صورت گرفته است میزان دریافت کارمزد و نرخ های ارائه شده برای خرید و فروش کاملا غیر منصفانه است و به هیچ عنوان نمیتوان با صرافی های برتر مقایسه نمود .

برای ورود به صرافی بیتکس 24 میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی بیتکس24

 • صرافی بیتکس یکی از صرافی های کار راه اندازه که من در طول فعالیت تا به امروز به هیچگونه مشکلی بر خوردم و کاملا راضی بودم ، پشتیبانی این صرافی هم عملکرد خیلی خوبی داره …
 • کارمزد های دریافتی در این صرافی بسیار بالاتر از صرافی های دیگه میباشد و حتی در خرید تتر از وجه ریالی هم کارمزد دریافت میکنند که این به نوبه خودش خیلی خوب نیست …
 • صرافی بیتکس تازه کاره و برای حجم های بالا اصلا نمیشه بش اعتماد کرد …

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

صرافی ارز دیجیتال برتر از دیدگاه فارسی کریپتو تترلند نام دارد و این صرافی توانسته بالاترین خدمات را به کاربرانش ارائه دهد و همچنین رضایت حداکثری مشتریانش رو به همراه دارد .

ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال تترلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *