پیش بینی و آینده قیمت ارز نومرایر (Numeraire)

  • 24 مهر 1400
numeraire 1

نومرایر یا Numeraire یک پلتفرم مبتنی بر Ethereum است که ارز دیجیتال آن با نماد NMR شناخته می شود.

Numerai یک پلتفرم مبتنی بر Ethereum است که به توسعه دهندگان و دانشمندان اجازه آزمایش و ایجاد مدل های یادگیری با قابلیت اطمینان بالاتر را می دهد.

هدف اصلی این پلتفرم این است که تمرکززدایی را در حوزه علوم داده انجام دهد و به توسعه دهندگان اجازه دهد در ایجاد مدل های پیش بینی یادگیری ماشین موثر به رقابت بپردازند.

Numerai در اواخر سال 2015 در سانفرانسیسکو تأسیس شد و ادعا کرد که اولین صندوق پرچین (hedge fund) است که یک ارز رمزنگاری شده را در مارکت راه اندازی می کند.

ویژگی‌های ارز دیجیتال نومرایر Numeraire (NMR)

ارز دیجیتال نومرایر NMR دارای ویژگی‌ها و هم‌چنین مزایایی است که موجب شده از نظر بسیاری از سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال، فرصتی مطلوب برای سود آوری در آینده به شمار رود.

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به API اشاره کرد. دارا بودن این ویژگی سبب می‌شود تا افراد و کاربران مختلف ارزهای دیجیتال، در سراسر جهان بتوانند به ارائه پیش بینی‌های خود از مدل‌های یادگیری ماشین اقدام کنند.

از طرف دیگر هر یک از شرکت کنندگان و کاربران، در این مسابقات قادر خواهند بود که نشانه‌های NMR را در پیش بینی‌های خود درگیر نمایند و از آن‌ها استفاده کنند. در این شرایط و در صورتی که پیش بینی کاربر، صحیح و خوب باشد وی می‌تواند میزانی از درآمد را کسب کند. در این مواقع، NMR به کاربر مورد نظر باز گردانده خواهد شد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال نومرایر

NMR نومرایر در یک بازه کاملا یکنواخت قرار گرفته است و نتوانسته از پس مقاومت های پیش روی خود بر بیاید ، همچنین از حمایت قوی در محدوده 39 دلار برخوردار است و توانسته این ناحیه را حفظ نماید .

برای تشکیل یک روند صعودی پر قدرت میبایست محدوده 49 دلار را رد کند تا بتواند به هدف های اصلی خود و مقاومت بعدی یعنی 56 دلار نزدیک شود .

اما در صورت شکست ناحیه حمایتی هم میتواند ریزش 25 درصدی را به همراه داشته باشد و تا محدوده 28 دلار ریزش داشته باشد .

پیشبینی ارز نومرایر

پیش بینی و آینده قیمت ارز نومرایر (NMR)

در حال حاضر قیمت نومرایر در محدوده 43 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال NMR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 62 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 76 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 132دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 157دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :192دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *