پیش بینی و آینده قیمت ارز OCEAN/ رشد 40 درصدی اوشن در 2 ماه آینده

  • 22 مهر 1400
آینده قیمت ارز ocean

اوشن پروتکل (OCEAN) یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین است که به افراد و مشاغل اجازه می‌دهد تا به راحتی قفل ارزش داده‌های خود را باز کرده و از طریق استفاده از دیتاتوکن‌های مبتنی بر ERC-20 از آن‌ها درآمد کسب کنند.

پروتکل Ocean یک صرافی غیرمتمرکز است که اطلاعات را برای هوش مصنوعی (AI) باز می‌کند. پروتکل Ocean از فناوری پیشرفته بلاک چین استفاده می‌کند و به شما امکان می‌دهد داده‌ها را به روشی ایمن و شفاف به اشتراک گذاشته و بفروشید.

این پروتکل یک سرویس برای ساخت توکن است که به شما، در دسترس بودن و یکپارچگی داده‌ها، ذخیره سازی، محاسبه و الگوریتم های مصرف را به عنوان توافق نامه‌های خدماتی قابل تأیید، نشان می‌دهد. یک سرویس سهام‌گذاری در آن برای نشان دادن کیفیت، شهرت و مقاومت در برابر حملات Sybil وجود دارد.

 Ocean به باز کردن قفل داده‌ها، به ویژه برای هوش مصنوعی کمک می‌کند.

ویژگی و کاربرد پروژه اوشن (ocean)

اوشن پروتکل به هر کسی که دارای مجموعه داده‌های موردتقاضا است، اجازه می‌دهد داده‌های خود را رمزگذاری و در دسترس بازار اوشن قرار دهد و به این ترتیب دسترسی به داده‌هایی را که قبلاً در دسترس نبوده و یا دسترسی به آن‌ها چالش برانگیز است، باز می‌کند.

پیش بینی ocean

این یک درآمد اضافی برای ناشران داده ایجاد می‌کند، در حالی که به دانشمندان، محققان، تحلیل‌گران داده و هر شخص دیگری امکان دسترسی به داده‌های معتبرتر را می‌دهد. اوشن پروتکل ابزارهای مورد نیاز شرکت‌ها را برای ساخت و راه اندازی بازار داده‌های خود فراهم می‌کند. همچنین اسناد گسترده‌ای برای کمک به این روند فراهم می‌کند.

دارندگان توکن‌های OCEAN می‌توانند با قرار دادن توکن‌های خود در مجموعه داده‌ها در بازار اوشن، به طور مستقیم در اقتصاد دیتا توکن مشارکت کنند. آن‌ها به ارائه دهندگان نقدینگی در مجموعه انتخاب شده دیتاتوکن OCEAN تبدیل می‌شوند و کسری از هزینه معاملات تولید شده توسط این مجموعه را کسب می‌کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ocean

در حال حاضر در قیمت 0.81 دلار معامله میشود و توانسته یک روند صعودی را تشکیل دهد ، در صورت حفظ روند صعودی و تایید شکست مقاومت 0.79 دلار میتواند تا ناحیه 0.9 دلار و حتی 1 دلار پیشروی داشته باشد .

اما در صورت شکست روند صعودی میتواند تا ناحیه 0.71 دلار ریزش داشته باشد.

با توجه به روندی که اوشن تشکیل داده است میتواند روند صعودی خود را ادامه دهد و حتی به سقف تاریخی خود یعنی 1.8 دلار نزدیک شود .

اما در طول این مسیر امکان اصلاح قیمت وجود دارد که برای ورود میتوانید به صورت پله ای وارد شوید .

پیش بینی و آینده قیمت ارز ocean

پیش بینی و آینده قیمت ارز اوشن (ocean)

در حال حاضر قیمت اوشن در محدوده 0.81 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ocean می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.7 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *