پیش بینی و آینده قیمت ارز ARPA/رشد 50 درصدی آرپا

  • 22 مهر 1400
ARPA 1 1

آرپا ARPA یک راهکار لایه ۲ مبتنی بر بلاک چین برای محاسبات حفظ حریم خصوصی است که توسط محاسبات چند طرفه (MPC) فعال می شود.

آرپا در آوریل 2018 تاسیس شد، و هدفش جدا کردن ابزار داده از مالکیت و امکان اجاره داده است. پروتکل MPC آرپا روش هایی را برای چندین نهاد ایجاد می کند تا همزمان داده ها را از هر طرف خصوصی و ایمن نگه دارند، داده ها را تجزیه و تحلیل کنند و هم افزایی داده ها را به دست آورند.

هدف و پروژه ارز ARPA

با این که ارز دیجیتال ARPA Chain در اواسط سال 2018 به طور رسمی معرفی و وارد سیستم ارزهای دیجیتال شد، اما با همین زمان کوتاه توانست در زمینه افزایش همکاری خود با کمپانی و سیستم‌های مدیریتی بزرگ بسیار موفق ظاهر شود.

همچنین این ارز دیجیتال با شرکت‌های بزرگ در زمینه تکنولوژی و آی تی نیز همکاری کرده و به نظر می‌رسد هدف این رمز ارز افزایش دستاوردها و توانایی خود در زمینه تکنولوژی است.از شرکت و سازمان‌های بزرگی که ارز دیجیتال ARPA Chain فعالیت می‌کند، می‌توان به IEEE Standard، ISO، JD.com، Sinochem Group، Erlond و Chainlink اشاره کرد.

این سیستم و کمپانی‌ها همگی به نوبه خود به شهرت بسیار زیادی در زمینه کاری خود دست پیدا کرده‌‌اند. همکاری ارز دیجیتال آرپا چین با این شرکت‌ها نوید رشد و موفقیت این رمز ارز در آینده‌ای نه چندان دور است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آرپا ARPA

در روز گذشته ارز آرپا توانست رشد قابل توجهی را داشته باشد و در بازه زمانی 4 ساعته توانسته کندل قدرتمندی را ثبت نماید ، اما در صورتی میتوان به ادامه رشد آرپا امیدوار بود که بتواند از سقف تاریخی خود 0.16 عبور کند و کندل جدید روزانه بالای محدوده 0.15 قرار بگیرد .

اما در صورت عدم حفظ موقعیت صعودی خود میتواند اصلح هایی را به همراه داشته باشد و تا محدوده 0.12 و حتی 0.09 دلار هم ریزش داشته باشد .

پیشبینی ارز دیجیتال ARPA

پیش بینی و آینده قیمت ارز آرپا (ARPA)

در حال حاضر قیمت ARPA در محدوده 0.147دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آرپا می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.22 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.25دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.44دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.49 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.65دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *