پیش بینی و آینده قیمت ارز 1INCH/ رشد 50 درصدی وان اینچ در دو ماه آینده

  • 22 مهر 1400
1INCH 1 1

پروتکل 1INCH یک تجمیع کننده صرافی‌های غیرمتمرکز یا Dex aggregator است.

اما تجمیع کننده صرافی چیست؟

یک کاربر برای اینکه بتواند در هنگام سواپ کردن، بیش‌ترین مقدار توکن ممکن را بدست آورد، باید همزمان در صرافی‌های مختلف نرخ مبادله توکن‌ها را جستجو کند. وظیفه تجمیع کننده این است که در لحظه بهترین نرخ را از بین این صرافی‌ها پیدا کند. علاوه بر این، برای تامین تعداد توکن سفارش داده شده، از استخرهای نقدینگی صرافی‌های مختلف نیز استفاده می‌کند.

در پلتفرم 1inch، می‌توان اتر و تمام توکن‌های بر بستر اتریوم با استاندارد ERC-20 را تنها در یک تراکنش به یکدیگر تبدیل کرد.

 1INCH در دسامبر سال 2020 راه‌اندازی شد. راه اصلی برای به دست آوردن رمزهای 1INCH ارائه نقدینگی به سیستم عامل نقدینگی 1inch است.

مبادلات غیرمتمرکز، مبادلات ارزهای رمزنگاری شده‌ای هستند که برای اداره همه آنها به شخص ثالث احتیاج نیست. در یک مبادله غیرمتمرکز، هیچ شرکتی وجود ندارد که سفارشات را نگهداری کند یا وجوه را توقیف کند! هر کسی می‌تواند در یک صرافی غیرمتمرکز تجارت کند. معامله گران فقط باید کیف پول خود را متصل کنند و هرگز از دسترسی شرکت‌ها به وجوه یا اطلاعات شخصی خود صرف نظر نکنند.

پیش بینی 1INCH

هدف و پروژه وان اینچ (1inch)

در دسامبر ۲۰۲۰ این تیم توانست میزان ۱۲ میلیون دلار دیگر  سرمایه از  شرکت‌هایی همچون پنترا و پارافا جذب کند. توکن حاکمیتی وان اینچ نیز در اواخر دسامبر عرضه شد.

الگوریتم مسیریابی آن به گونه‌ای طراحی شده که علاوه بر شبکه اتریوم، می‌تواند بلاک چین‌های دیگر را نیز پشتیبانی کند. از این رو تیم توسعه دهندگان این صرافی قصد دارند در آینده، زنجیره هوشمند بایننس را نیز به این پلتفرم متصل کنند.

همچنین امکان ادغام این پروتکل با صرافی‌های متمرکز نیز وجود دارد که می‌تواند دریچه‌ای برای محصولات جدید استارت‌اپ‌ها باشد. به عنوان مثال می‌توان محصولی برای آربیتراژ بین صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز تولید کرد.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال وان اینچ

در بازه 4 ساعته یک حرکت صعودی را تشکیل داده است و آمادگی کامل برای شکستن مقاومت 3.5 دلاری را دارد .

در صورت شکستن این مقاومت میتوانید مسیر صعودی خود را تایید کند و تا 4 دلار و حتی 5.1 دلار پیش روی داشته باشد ، اما در صورت شکست روند صعودی میتواند به سطح حمایتی خود برگردد و ناحیه 2.7 دلار را دوبار لمس کند .

اگر سطح حمایتی حفظ شود میتواند دوبار پر قدرت تر موج صعودی را شکل دهد و به تارگت های اصلی خود نزدیک شود اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا ناحیه 1.6 دلار سقوط کند .

1 INCH 2 1

پیش بینی و آینده قیمت ارز وان اینچ (1INCH)

در حال حاضر قیمت وان اینچ در محدوده 3.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال 1inch می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :5.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :5.6دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :10.2دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :11.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :14.7 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *