پیش بینی و آینده قیمت ارز DENT/دنت 50 سنت را میبیند !

  • 21 مهر 1400
DENT 1

ارز دیجیتال دنت DENT یک ارز جدید رمزنگاری شده است که در راستای رفع اختلال در صنعت تلفن همراه ایجاد شده است. این شرکت DENT Wireless Limited نام دارد.

هدف این شرکت آزادسازی داده‌های تلفن همراه با صدور مجوز به افراد برای خرید ، فروش و اهداء داده‌ها از طریق بلاک چین اتریوم صورت می‌گیرد. سکه دنت در مرکز این بازار قرار دارد و این ارز جهانی برای بازارهای داده ایجاد شده است.

تاثیرگذاری بر ارائه‌دهندگان خدمات تلفن همراه هدف توسعه دهندگان پروژه دنت است تا شرایط بهتری نسبت به حال حاضر بدست آورند. پس می‌توان گفت این یک کالای مهم برای مردم مناطق توسعه یافته و توسعه نیافته جهان است.

پروژه های ارز دیجیتال دنت (DENT)

پروزه دنت یه ایده خلاقانه ست. در این پروژه تیم موسسان ارز دیجیتال DENT تصمیم دارن تا با ایجاد یه شرکت مخابرات مجازی (Telco) از خدمات فناوری بلاکچین و ارز دیجیتال اختصاصی اون دنت برای حل مشکل داده های تلفن همراه استفاده کنن.

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه های مختلف در جهان رخ داده، به نظر می رسه شرکت مخابرات دیگه نمی تونه به نیازهای کاربرانش به درستی پاسخ بده و این صنعت در حال حاضر با چالش های فراوانی روبروهست.

اینجا همون نقطه ایه که شرکت دنت می خواد وارد بشه! این شرکت سعی می کنه با مجهز کردن خودش به آخرین تکنولوژی مدرن دنیا، بستری برای پیشرفت خودش و ارائه خدمات بهتر به کاربران ایجاد کنه. این پروژه با خارج کردن مصرف کنندگان از زیر سلطه شرکت های مخابرات منطقه ای، به اون ها کمک می کنه تا بتونن در انتخاب بسته های داده و خرید و فروش بسته هاشون آزادی عمل بیشتری داشته باشند.

به عبارت دیگه دنت یه شبکه بلاکچینی است که با ایجاد یه بازار بین المللی به همه کاربرانش اجازه می ده تا به خرید و فروش بسته داده های اینترنت خودشون بپردازن. البته شرکت های مخابراتی مختلف هم می تونن همکار این شبکه بشوند.

در صورتی که این پروژه دنت بتونه به صورت فراگیر اجرا بشه تمام شبکه های موبایل جهان به هم متصل میشن و هزینه های ناشی از رومینگ به طرز چشم گیری کاهش پیدا می کنه.

تحلیل و بررسی ارز دنت

در بازه 4 ساعته در حمایت 0.005 دلار قرار دارد و توانسته یک روند صعودی را تشکیل دهد .

در حال حاضر میتوان در صورت خارج شدن از محدوده مقاومتی 0.0054 و محدوده حمایتی 0.005 دلار انتظار پامپ یا دامپ زیادی را داشته باشیم .

در این نواحی حرکت قیمت بسیار زیاد بوده و نتوانسته از پس حمایت و مقاومت های پیش روی خود بر بیاید ، اما در صورت شکست مقاومت میتواند تا محدوده 0.007 دلار پیشروی داشته باشد و در صورت شکست ناحیه حمایتی میتواند تا 0.0038 دلار ریزش را تحمیل شود .

پیش بینی DENT

پیش بینی و آینده قیمت ارز دنت (DENT)

در حال حاضر قیمت دنت در محدوده 0.0052 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DENT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.008دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.0094دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.015دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.017دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.023دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *