معرفی صرافی کوین کده / فروش نامحدود تتر در کوین کده

 • 21 مهر 1400
کده 1 1

 اعتماد بین افراد در هر معامله ای بخشی جدایی ناپذیر از آن است و معانی خاصی همچون ،اطمینان، پشتگرمی و استواری را دارد.

با پیدایش ارزهای دیجیتال و برخورداری افراد از سودهای حاصل شده باعث گردید تا اشخاصی سودجو و غیر متعهد بدون در نظر گرفتن هیچ گونه تضمینی اقدام به انجام معاملات و کلاهبرداری نمایند.

بنابراین در همین حین مراکزی تحت عنوان صرافی های دیجیتال با برخورداری از تیمی جوان و متخصص در زمینه های مدیریت عالی کسب و کار و ارزهای دیجیتال شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی و حتی بصورت حضوری برای افراد نموده است .

در ادامه میخواهیم به یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال بپردازیم ، صرافی کوین کده از جمله صرافی های ارز دیجیتال میباشد که فعالیت گسترده ای را در این زمینه شکل داده است.

فهرست مطالب :

۱. معرفی صرافی کوین کده

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی کوین کده

        ۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی کوین کده

۲.۲.آموزش احراز هویت در صرافی کوین کده

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی کوین کده

            ۳.۱.آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی کوین کده

            ۳.۲.آموزش فروش ارز دیجیتال به صرافی کوین کده

۴. مزایا و معایب صرافی کوین کده

         ۴.۱. مزایای صرافی کوین کده

        ۴.۲. معایب صرافی کوین کده

۵. جمع بندی

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی کوین کده

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

۱. معرفی صرافی کوین کده

مجموعه Coin kade، استارتاپی پیش رو و دانش محور در زمینه ارزهای دیجیتال می باشد که فعالیت تخصصی خود را از ابتدای سال ۹۹ و با هدف فراهم آوردن بستری مطمئن و سریع برای انجام معاملات آغاز نموده و در تلاش است تا با هموار ساختن مسیری امن برای خرید و فروش کلیه ارزها بصورت ۲۴ساعته و آنی برای کلیه مخاطبین و هموطنان گرامی در جهت پیشبرد رضایت کامل آنان در بهره گیری از کلیه خدمات مجموعه کوین کده گام بردارد.

در ادامه به آموزش ثبت نام و خرید و فروش در این صرافی میپردازیم.

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی کوین کده

برای شروع در صرافی Coin kade ابتدا میبایست در این سایت ثبت نام نمایید تا بتوانید به راحتی از خدمات این سایت بهره مند شوید ، در ادامه به آموزش ثبت نام و احراز هویت در این سایت میپردازیم .

 ۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی کوین کده

برای ثبت نام در Coin kade کافیست برروی ایکون ورود در صفحه اصلی کلیک نمایید و شماره تلفن خود را وارد نمایید.

کد ارسالی به شماره تلفن خود را وارد نمایید. پس از تایید شماره تلفن، الزام است رمز عبور مورد نظر خود را وارد نموده و ان را تایید نمایید.

در این مرحله وارد فضای تکمیل حساب کاربری خود میشوید که باید اطلاعات خود را تکمیل کنید و پس از تکمیل اطلاعات باید منتظر بایستید تا اطلاعات شما توسط بخش پشتیبانی تایید شود.

پس از تایید اطلاعات شما یک پیامک از سوی Coin kade برای شما ارسال میشود و شما می توانید شروع به خرید بیت کوین یا فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خود کنید.

صرافی کوین کده

۲.۲.آموزش احراز هویت در صرافی کوین کده

پس از ثبت نام در Coin kade، برای استفاده از امکانات باید احراز هویت نمایید.
فرایند احراز هویت بسیار ساده است.
• با اطلاعات کاربری خود وارد سایت شوید
• از منوی سایت، پرفایل را انتخاب کنید
• از قمست احراز هویت، برروی ارسال مدارک کلیک نمایید.
• در این قسمت یک نمونه فرم احراز هویت أورده شده و لازم است همانند ان مشخصات خود را برروی یک برگه یادداشت نمایید و از این برگه به همراه کارت بانکی و کارت ملی خود یک سلفی گرفته و ان را از قسمت بارگذاری عکس اپلود نمایید.
• پس از ارسال مدارک برای کوین کده، کافیست چند دقیقه منتظر بمانید تا پیامک تایید اطلاعات از سوی کوین کده برای شما ارسال شود.

کده 4

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی کوین کده

بعد از تکمیل ثبت نام و تایید احراز هویت به راحتی میتوانید در این صرافی به خرید و فروش بپردازید و به راحتی وارد دنیای ارز دیجیتال شوید .

۳.۱.آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی کوین کده

برای خرید بیت کوین و یا سایر رمزارزها کافیست پس از ثبت نام و احراز هویت در سایت Coin kade، وارد اکانت کاربری خود شوید و سپس در صفحه اصلی در بخش داشبورد، با تغییر حالت فیلد “خرید ازما” رمزارز مورد نظر را انتخاب کنید و سپس میزان درخواستی ان رمزارز را وراد نمایید.

همچنین می‌توانید با انتخاب رمزارز مورد نظر مبلغ ریالی ان را وارد کنید تا میزان تعداد واحد ان محاسبه شود.
پس از انتخاب رمزارز و مبلغ ان یک پیش فاکتور به کاربر نمایش داده می‌شود که کاربر باید در فیلد مربوطه ادرس کیف پول خود را وارد نمایید. و ضمن تایید مبلغ به درگاه پرداخت متصل شده و پس از پرداخت رمزارز مورد نظر به کیف پول وی واریز می‌شود.

کده 2

۳.۲.آموزش فروش ارز دیجیتال از کوین کده

برای فروش بیت کوین و یا سایر رمزارزها کافیست پس از ثبت نام و احراز هویت در سایت کوین کده، وارد اکانت کاربری خود شوید و سپس در صفحه اصلی در بخش داشبورد، با تغییر حالت فیلد”فروش به ما” رمزارز مورد نظر را انتخاب کنید و سپس میزان درخواستی ان رمزارز را وراد نمایید.

همچنین می‌توانید با انتخاب رمزارز مورد نظر مبلغ ریالی ان را وارد کنید تا میزان تعداد واحد ان محاسبه شود.
پس از انتخاب رمزارز و مبلغ ان یک پیش فاکتور به کاربرنمایش داده می‌شود که کاربر باید در فیلد مربوطه ادرس کیف پول خود را وارد نمایید. و ضمن تایید مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز میشود .

۴. مزایا و معایب صرافی کوین کده

برای بررسی صرافی مورد نظر میتوانید به مزیت و معایبی که کاربران به آن اشاره کرده اند اتکا کنید و طبق این نقاط قوت و ضعف صرافی مد نظرتان را انتخاب نمایید .

۴.۱. مزایای صرافی کوین کده

 • فروش نامحدود به صرافی
 • کارایی آسان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • ارائه بیش از 190 ارز دیجیتال

۴.۲. معایب صرافی کوین کده

 • نرخ خرید بالا و نرخ فروش پایین برای کاربران
 • عدم ارائه اپلیکیشن رسمی
 • کارمزد های نا عادلانه
 • تاخیر در واریز وجه ریالی
 • حجم پایین معاملات

۵. جمع بندی

صرافی Coin kade یکی از صرافی های ارز دیجیتال میباشد که توانسته در زمان اندکی پلتفرمی ایمن را برای کاربرانش تهیه کند و در تلاش است تا بهترین خدمات را به کاربرانش ارائه دهد .

کوین کده در ارز های دیجیتال سابقه چندانی ندارد و نتوانسته به میزان قابل قبولی کاربران را به سمت خود جذب نماید و همچنین حجم معاملات بسیار پایین میباشد به نحوی که در واریز و برداشت با تاخیر زیادی همراه است .

این صرافی نرخ های بالایی را برای کاربرانش قرار داده که از اختلاف قیمت های خرید و فروش میتوان به این نتیجه رسید که معامله در صرافی کوین کده بیشتر منفعت طلبانس و نمیتوان دو طرفه در این سایت خرید و فروش انجام داد .

برای ورود به صرافی کوین کده میتوانید از طریق لینک زیر وارد سایت شوید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال کوین کده

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی کوین کده

 • من حدود سه ماه هستش با مجموعه حرفه ای Coin kade کار میکنم. یادم میاد که احراز هویت وحتی استعلام تلفنی کمتر از دو ساعت انجام شد. نرخ دقیقا با بازار جهانی و صرافی معتبر خارجی تطبیق داره و یک امتیاز برای کوین کده حساب میشه و ازهمه مهمتر ۲ شاخصه مهم و وجه تمایز کوین کده سرعت عمل در انتقال کوین و پشتیبانی فوری ۲۴ ساعته میباشد. هربار که خرید کردن کمتر از ۱۰دقیقه ولت مقصد شارژ شده بود.عالیه!!! پشتیبانی هم که دیگه مشخصه !! درکمال احترام و با تخصص !!! و همه اینها نشان مدیریت کارآمد و خبره میباشد.
 • برای خرید تتر در صرافی کوین کده با نرخ های عجیبی مواجه میشید و در زمان خرید تتر بالاترین نرخ ممکن رو بتون ارائه میده و در زمان فروش هم که پایین ترین نرخ ممکنه من تاحالا ندیدم تو صرافی ها اختلاف خرید و فروش بیش از 600 تومان باشه که این به نوبه خود خیلی زیاده .
 • برای مبالغ بالا اصلا به این صرافی رجوع نکنید چون با تاخیر زیادی بابت واریز و برداشت مواجه میشید .

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

صرافی تترلند را میتوان به عنوان مرجع رسمی و تخصصی خرید و فروش تتر نامید و میتوان به صراحت بیان کرد که از دیدگاه فارسی کریپتو این صرافی نرخ های منصفانه ای را ارائه میدهد و دارای پلتفرم امن و ایمنی میباشد .

برای ورود به صرافی تترلند میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال تترلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *