پیش بینی و آینده قیمت ارز SKL/آمادگی اسکیل برای رسیدن به یک دلار

  • 19 مهر 1400
SKL1

SKL یک شبکه لایه دوم و زنجیره جانبی در شبکه اتریوم است که محیطی با بازدهی بالا، تاخیر کم و هزینه پایین برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapp) ایجاد می‌کند. با پیشرفت فضاهای بلاک چین و دیفای، بلاک‌چین‌های محبوبی مانند اتریوم با سرعت بسیار بالایی گسترش می‌یابند.

شبکه اتریوم میزبان بسیاری از Dappهاست؛ اما سرعت شبکه مشکل‌ساز است و با وجود نودهای بسیار زیاد در این شبکه، باز هم سرعت و موثر بودن مناسب را ندارد. اینجاست که پروتکل اسکیل وارد می‌شود.

امکانات شبکه اسکیل (skl)

این شبکه ۳ سرویس اصلی دارد:

  • زنجیره‌های جانبی منعطف

زنجیره‌های منعطف بدین معنی هستند که توسعه‌دهندگان می‌توانند مشخصات فنی شبکه (بزرگ‌‌، متوسط، کوچک) را به همراه توان عملیاتی، فضای ذخیره‌سازی و منابع دیگر را نسبت به نیازهای خود، تعیین کنند.

  • استخر نودهای اعتبارسنج

برای تقویت و ارتقاء عملکرد شبکه و کاهش تاخیر شبکه، سایدچین‌های سنتی از تعداد نودهای تاییدکننده کمتری استفاده می‌کنند، که این باعث به خطر افتادن امنیت شبکه می‌شود. در شبکه Skale یک استخر نودهای ولیدیتور وجود دارد که شامل تعداد زیادی Node است. این گره‌ها به طور تصادفی انتخاب می‌شوند تا امنیت هر زنجیره را بهبود ببخشند.

  • رول‌آپ‌های BLS

ایده اصلی BLS Rollups این است که تراکنش‌ها را فشرده کند. فشرده کردن تراکنش‌های اتریوم، از طریق یک الگوریتم رمزنگاری شده به نام “امضاهای BLS تجمیع شده” انجام می‌شود. برای مثال، پس از این که یک تراکنش ۱۰۰ بایتی اتر از طریق تکنولوژی رول‌آپ‌های BLS پردازش می‌شود، تبدیل به یک تراکنش ۱۲ بایتی می‌شود. به این صورت، BLS Rollups باعث افزایش توان محاسباتی شبکه و کاهش شدید کارمزد گس می‌شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال SKL

در بازه زمانی روزانه در ناحیه حمایتی 0.27 دلار قرار دارد که یکی از مهم ترین نواحی حمایتی اسکیل محسوب میشود و در صورت شکست این ناحیه میتواند تا محدوده 0.20 دلار ریزش داشته باشد.

اما در صورت حفظ این ناحیه حمایتی میتواند روند صعودی خود را ادامه دهد و تا 0.36 دلار پیش روی داشته باشد و در صورت شکست این مقاومت میتواند به زودی تارگت 50 سنت را ببیند .

پیش بینی SKL

پیش بینی و آینده قیمت ارز اسکیل (SKL)

در حال حاضر قیمتSKL در محدوده 0.3 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال اسکیل می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.46دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.56دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.93دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :1.08دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :1.38دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *