پیش بینی و آینده قیمت ارز SAND/سند باکس آماده رشد 100 درصدی

  • 18 مهر 1400

SAND که در سال ۲۰۱۱ توسط Pixowl راه اندازی شد ، یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاکچین است که به کاربران امکان ایجاد ، ساخت ، خرید و فروش دارایی های دیجیتال را درقالب یک بازی میدهد . Sandbox با ترکیب قدرت های سازمان های خودگردان غیر متمرکز (DAO) و توکن های غیر قابل تعویض (NFT) یک پلتفرم غیر متمرکز برای جامعه ی پررونق بازی ایجاد میکند .

طبق وایت پیپر رسمی ، ماموریت اصلی پلتفرم Sandbox ، معرفی موفقیت آمیز فناوری بلاکچین در بازی های Mainstream است . این پلتفرم روی مدل خلاقانه کسب درآمد از بازی ، که به کاربران اجازه میدهد بطور همزمان هم سازنده و هم گیمر باشند ، تمرکز میکند . Sandbox با معرفی توکن کاربردی SAND ، قدرت های فناوری بلاکچین را به کار میگیرد که انجام تراکنش ها روی پلتفرم را تسهیل کند.

 اهداف ارز دیجیتال SAND

 Sandbox یک پلتفرم منحصر بفرد است چرا که فناوری بلاکچین را به دنیای بازی معرفی میکند . Pixowl در سال ۲۰۱۱ کشف کرد که صنعت بازی یک بازار بزرگ بکر برای پذیرش فناوری بلاکچین محسوب میگردد . Sandbox با ساخت جهانی که در آن گیمرها میتوانند دارایی های مبتنی بر بلاکچین را ایجاد و جمع آوری کنند ، قصد دارد انقلابی را در بازار بوجود آورد و بدین وسیله یک موقعیت مناسب در بازار جهانی بازی برای خود ایجاد کند .

پیش بینیSAND

Sandbox با تمرکز روی محتوای تولید شده توسط کاربر ، یک متاورس (جهان دیجیتال) از بازیکنانی که به توسعه ی بیشتر پلتفرم کمک میکنند ایجاد میکند . علاوه بر این ، با معرفی توکن SAND ، پلتفرم سندباکس حاکمیت غیرمتمرکز را ترویج داده و به کاربران اجازه میدهد نظرات و ایده های خود را در مورد توسعه ی پروژه به اشتراک بگذارند . به لطف فناوری در حال تکامل ، حاکمیت غیر متمرکز در پروژه های مبتنی بر بلاکچین در حال تبدیل شدن به یکی از ضروریات است . 

این شرکت کار خود را با سر و صدا آغاز کرد و مورد حمایت و سرمایه گذاری نام های بزرگ بسیاری در صنعت بازی از جمله Atari ، Helix و Cryptokitties قرار گرفت .

کاربرد های ارز دیجیتال SandBox

سندباکس یک دنیای مجازی است که بازیکنان در آن می‌توانند تجارب بازی خود را در بلاکچین اتریوم بسازد، مالک آن شود و از آن کسب درآمد کند. این ارز سه قسمت اصلی دارد.

  • وجود یک نرم افزار هنری انیمیشن با نام ویرایشگر سه بعدی  voxel برای ساخت دارایی‌های بازی (NFT)
  • بازاری برای خرید و فروش دارایی‌هایNFT 
  • ابزاری برای ساخت بازی و ایجاد تجربه‌های بازی در دنیای مجازی سندباکس

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال سندباکس (sand)

سندباکس در بازه زمانی 4 ساعته بین دو حمایت و مقاومت 0.76 و 0.829 معامله میشود برای شکل گیری یک روند صعودی و یا نزولی میبایست یکی از این ناحیه های مهم را بشکند .

در حال حاظر در قیمت 0.79 معامله میشود و در صورت شکست مقاومت 0.829 میتواند تا ناحیه 0.88 دلار و حتی تا 1 دلار پیش روی داشته باشد .

اما در صورت شکست ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 0.73 و یا حتی تا ناحیه 0.6 دلار ریزش داشته باشد.

پیش بینی SAND

پیش بینی و آینده قیمت ارز SAND

در حال حاضر قیمت sand در محدوده 0.79 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سندباکس می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :۱.17دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :۱.35دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.4دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :2.6دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :3.5دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *