پیش بینی و آینده قیمت ارز ONT/آنتالوجی آماده برای رسیدن به 2 دلار

  • 17 مهر 1400
on tology1

ONT نسل جدیدی از بلاکچین‌های عمومی  با عملکرد بالا است که زیر ساخت‌های آن مقیاس پذیر و پایدار بوده و توجه خود را به زمینه‌های هویت و داده‌های غیرمتمرکز معطوف نموده است. 

OnChain یک شرکت چینی فعال در حوزه تکنولوژی‌های بلاکچین است که از سال 2014 مشغول به ساخت بلاکچین و معماری شبکه توزیع شده یا به اختصار DNA برای کسب و کارها بوده است.

مدیر عامل دا هونگ فی و اریک ژنگ که هر دو از هم بنیانگذاران OnChain نیز به شمار می روند، پس از 22 ماه کار در آوریل سال 2016 بلاکچین NEO/GAS را اجرا کردند که در ابتدا پروژه AntShares نام داشت؛ سپس در سال نوامبر سال 2017، توسعه پروژه Ontology شروع به کار کرد. 

مزایای ارز آنتالوجی (ont)

  • آنتالوجی برای تمامی اندازه‌های مختلف کسب و کار مناسب بوده و اجرای آن به دانش قبلی درباره بلاکچین نیاز ندارد.
  • الگوریتم اجماع VBFT منحصر به فرد که ویژگی‌های سرعت و امنیت را باهم ترکیب کرده و انجام هزاران تراکنش بر ثانیه را قابل دسترسی کرده است. 
  • بلاکچین آنتالوجی اقتصاد دیجیتال را به اقتصاد دنیای واقعی متصل کرده و عملا به عنوان پلی میان دنیای مجازی و واقعی محسوب می‌شود.
پیش بینی ONT

معایب ارز Antology

آنتالوجی در اختیار یک شرکت چینی است و کشور چین شدیدترین و سختترین قوانین را در زمینه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجتال آنتالوجی در نظر گرفته است.

هدف ارز دیجیتال ONT

شبکه آنتالوجی یک شرکت کاملا متفاوت و مستقل از Onchain و NEO در نظر گرفته می‌شود. در واقع آنتالوجی به جای یک بلاکچین، شبکه‌ای از بلاکچین‌ها بوده و به منظور کمک برای مهاجرت پلتفرم‌های تجاری خصوصی به مدل لجر توزیع شده بدون به خطر انداختن آنان طراحی شده است. 

هر دو بلاکچین NEO و آنتالوجی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانند به صورت پلتفرم‌های قرارداد هوشمد فعالیت کرده و بتوانند میزبان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز dApp باشند.

هر کدام از آنها را می‌توان به عنوان یک رقیب برای اتریوم در نظر گرفت و هر دوی آنها با هم همکاری می‌کنند. بزرگترین مشکل اتریوم از دیدگاه سازمان‌ها و کسب و کارها متن باز بودن آن است؛ بدین معنی که شرکت‌های بزرگ عموما اعتماد زیادی به پروژه‌های متن باز داشته و در واگذاری اطلاعات و داده‌های خود به آنان مردد هستند. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آنتالوجی ONT

درحال حاضر در بازه زمانی روزانه یک روند صعودی تشکیل داده است و توانسته حمایت 0.69 حفظ کند و یک روند صعودی کوتاه مدت را تشکیل داده است .

برای ادامه این روند صعودی میبایست مقاومت های 1.16 و 1.3 دلار را بشکند تا به هدف ها و تارگت های اصلی خود نزدیک شود.

ONT در محدوده 1.05 معامله میشود و در صورت عدم شکست مقاومت پیش رو میتواند تا محدوده حمایتی خود یعنی 0.69 دلار ریزش کوتاه مدت داشته باشد .

پیش بینی ONT

پیش بینی و آینده قیمت ارز ONT

در حال حاضر قیمتONT در محدوده 1.05 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال آنتالوجی می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.6دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.8دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.18دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.87دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.6دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *