پیش بینی و آینده قیمت ارز NANO/نانو در آستانه 10 دلار

  • 17 مهر 1400
NANO 1

NANO در سال 2014 توسط کالین لماهیو ایجاد شده، و علاوه بر سرعت، بسیاری از خطاهای دیگر موجود در پلتفرم بیت کوین را برطرف کرده و تیم توسعه به بهبود هر چه بیشتر این ارز پایبند است.

نانو یک ارز دیجیتال است که هدف اساسی آن سرعت و بهینگی می باشد. در هنگام انجام معاملات و تراکنش، بلاکچین نانو حاوی تمامی اطلاعات زنجیره نبوده و از این رو اغلب مشکلات مربوط به سرعت انجام تراکنش در بلاکچین را برطرف نموده است.

این ارز دیجیتال تراکنش های سریع با هزینه تراکنش صفر را به ارمغان آورده است که کاندیدای مهمی برای تراکنش های کوچک می باشد. 

هدف ارز دیجیتال نانو (NANO)

هدف اصلی ارز دیجیتال نانو ساده سازی است، تا جایی که نام این ارز در سال 2018 از RaiBlocks به دلیل سختی در تلفظ آن به نانو تغییر یافت، از این رو هر دو پروژه ارز دیجیتال، و نیز خود ارز نانو نام گرفتند. به عنوان یک پروژه و هم چنین به عنوان یک ارز دیجیتال، اهداف نانو با اهداف ارزهایی همانند بیت کوین، همپوشانی کاملی داشته و در تلاش برای جایگزینی ارزهای فیات (Fiat) یا بدون پشتوانه می باشد. 

پیش بینی NANO

مزایای ارز دیجیتال نانو

  • کاربری آسان و تراکنش های بدون هزینه. با تمرکز روی بهینه سازی انتقال سرمایه، شبکه نانو قادر به ارایه تراکنش های بدون هزینه بوده می باشد.
  • دوست دار محیط زیست. بسیاری از شبکه های ارزهای دیجیتال دارای شبکه های بسیار پرهزینه بوده که مصرف انرژی بسیار بالایی دارند، اما شبکه نانو با بهره گیری از یک پروتکل جامع و کارآمد تحت عنوان ORV مصرف انرژی را به حداقل رسانده است.

معایب ارز دیجیتال نانو

  • تکنولوژی های بکار رفته در نانو بسیار جدید بوده و در دنیای تراکنش کمتر مورد استفاده بوده اند. 
  • از آنجایی که نانو تنها یک ارز برای تراکنش بوده و شبکه آن خدمات جانبی ندارند، رقابت با سایر ارزهای دیجیتال برای نانو آسان نخواهد بود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال نانو

در بازه زمانی 4 ساعته نانو یک روند صعودی را شکل داده و در حال حاظر در بین یک مقاومت مهم و یک حمایت مهم معامله میشود ، در صورت شکست هرکدام از این نواحی میتواند رشد یا ریزش کوتاه مدتی داشته باشد .

حمایت 5.2 دلار باعث شده تا نانو بتواند روند خود را حفظ نماید اما ناحیه مقاومتی 5.56 دلار باعث شده تا برای ادامه این روند صعودی این محدوده را با قدرت رد کند .

پیش بینی و آینده قیمت NANO

پیش بینی و آینده قیمت ارز nano

در حال حاضر قیمتnano در محدوده 5.4دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال نانو می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :8.2دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :9.2دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :16.9دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :19.8دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :25.5دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *