پیش بینی و آینده قیمت ارز ZRX/ رسیدن OX به 2دلار!

  • 15 مهر 1400
ox 1

ZEX یک پروتکل باز و بدون نیاز به مجوز است که امکان مبادله توکن‌های ERC-20 را بر روی بلاکچین اتریوم فراهم می‌کند.

این پروژه در اکتبر سال 2016 معرفی شده و  بنیانگذاران آن یعنی ویل وارن و امیر بنده علی، آینده‌ای را تصور می‌کنند که در آن تمامی انواع دارایی‌ها مانند سهام، ارزها و یا فلزات گرانبها را بتوان به صورت عمومی و به صورت توکن بر روی بلاکچین‌ها مبادله نمود. 

اهداف پروژه OX (ZRX)

پروتکل OX تلاش می‌کند که به عنوان یک استاندارد باز و یک پایه اصلی به منظور سهولت قابلیت همکاری میان اپلیکیشن‌های توزیع شده یا dApp، نیازمند به خدمات مبادله ارز ظاهر شود.

تراکنش.ها به وسیله سیستمی از قراردادهای هوشمند اتریوم انجام می‌شوند که در دسترس عموم بوده و استفاده از آنها رایگان است و هر dApp می‌تواند به آسانی با آنها ارتباط برقرار کند.

اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز یا dApp ساخته شده بر اساس این پروتکل، می‌توانند به مجموعه‌ای از نقدینگی‌ها دسترسی داشته باشند و یا مجموعه نقدینگی مخصوصی برای خود ایجاد نموده و هزینه انجام تراکنش‌ها را از حجم حاصل دریافت نمایند.

این پروتکل هزینه‌ای را به کاربران خود تحمیل نکرده و یا خود سرانه از گروهی از کاربران به نفع گروهی دیگر باج دریافت نمی‌کند.

در این پروتکل از حکمرانی و مدیریت غیرمتمرکز برای ادغام مداوم و ایمن بروز رسانی‌ها بدون ایجاد اختلال در فرایند‌های سطح بالاتر استفاده می‌شود. 

پیش بینی و آینده قیمت ZRX

مزایای ارز دیجیتال ZRX

  • لیست شدن و به کار گرفته شدن OXدر بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال که موجب همه گیر شدن و افزایش قیمت توکن ZRX آن شده است.
  • مفهوم نوآورانه OX که نه تنها برای خود شبکه بلکه برای کل صنعت بلاکچین نیز مفید است.

معایب ارز دیجیتال 0X

– محدود بودن به بلاکچین اتریوم؛ به عبارت دیگر پروتکل OX به نحوی طراحی شده است که تنها برای توکن‌های مبتنی بر ERC-20 قابل استفاده بوده و در عمل محدود به بلاکچین اتریوم است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال ZRX

در بازه زمانی 4 ساعته ZRX توانسته یک حرکت صعودی را تشکیل دهد و در تلاش برای شکستن مقاومت 1.077میباشد که در صورت شکستن این ناحیه مقاومتی میتواند تا 1.13 دلار و حتی 1.24 دلار پیش روی داشته باشد .

اما در صورت عدم موفقیت در شکستن مقاومت پیش رو میتواند تا ناحیه 0.95 دلار که ناحیه حمایتی بسیار مهمی میباشد ریزش داشته باشد .

با توجه به شکل گیری حرکت صعودی میتواند برای صعود و رسیدن با تارگت های پیش رو بسیار محتمل تر به نظر برسد اما با توجه به نوسانات بازار در صورت شکستن مقاومت ها ورود داشته باشید .

پیش بینی ZRX

پیش بینی و آینده قیمت ارز ox (zrx)

در حال حاضر قیمت zrxدر محدوده 1.04دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال zrx می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :1.6دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :1.8دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.1دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :3.5دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :4.5دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *