پیش بینی و آینده قیمت ارز NEXO/ پیش تازی نکسو برای رشد 100 درصدی

  • 14 مهر 1400
nexo 3

NEXO، یک ارز دیجیتالی است که پروژه آن بر بلاکچین بوده که توسط یکی از شرکت های مطرح فین تک توسعه یافته است.

زمانی که برای اولین بار ارز دیجیتال نکسو، در دنیای ارز دیجیتال ارائه شد، بسیار مورد توجه کاربران ارز دیجیتال قرار گرفت. 

ارز دیجیتال نکسو، شامل یک سیستم وام دهی بر بستر بلاکچین است که کاربران با استفاده از آن می توانند به عنوان وثیقه استفاده کرده و در ازای این وثیقه می توانند وام دریافت کنند. 

کاربرانی که ارز دیجیتال NEXO، دارند می توانند با حفظ مالکیت خود، بر دارایی های ارز دیجیتال خود، ارز فیات مانند دلار، یورو و .. دریافت کنند. 

کاربران ارز دیجیتال نکسو، برای دریافت وام از این سیستم، باید دارایی های خود را استیک کرده و با وثیقه گذاشتن دارایی های خود به شبکه نکسو، پول دریافت کنند. 

هدف ارز دیجیتال NEXO

پلتفرم ارز دیجیتال NEXO، اولین ارزی است که از سیستم وام دهی آنی بر بستر ارز دیجیتال استفاده می کند. این پلتفرم مبلغ وام خود را براساس میزان وثیقه گذاری توسط کاربران تعیین می کند. 

روند وام گیری از این پلتفرم بسیار راحت است، اما نکته ای که باید در نظر گرفت این است که حداکثر مبلغ وام، به قیمت ارزهای دیجیتالی در همان زمان بستگی دارد. پس اگر ارزش دارایی که هایی که به صورت وثیقه در اختیار پلتفرم NEXO قرار گرفته است، افزایش یابد، سیستم نکسو به صورت اتومات سقف وام را افزایش می دهد.

اما به صورت کلی حداکثر وامی که این سیستم به کاربران خود پرداخت می کند، 2 میلیون دلار است. 

ویژگی های بلاکچین نکسو NEXO

از جمله ویژگی های برتر بلاک چین نکسو، می توان به نقدینگی بالایی که در این سیستم قرار دارد، اشاره کرد. در صورتی که در دیگر بلاکچین های ارز دیجتال، این نقدینیگی بسیار کم است. 

البته ناگفته نماند که در این پلتفرم، امکان برداشت سرمایه بالا وجود ندارد. اما کاربران در این پلتفرم می توانند با استفاده از کارت های اعتباری رایگانی که دریافت می کنند، واریز و پرداخت های خود را به صورت روزانه انجام می دهند. 

وامی که پلتفرم نکسو به کاربران خود ارائه می دهد، مشابه با وام های بانکی است، اما تنها تفاوتی که دارد در نحوه بازپرداخت وام است.

به عنوان مثال زمانی که افراد از سیستم بانکی، وام دریافت می کنند، باید اقساط خود را به صورت ماهانه برگردانند.

اما در پلتفرم NEXO، بازپرداخت وام به اختیار و انتخاب کاربران است. وام پلتفرم NEXO، از یک درصد سالانه ثابتی استفاده می کند که در آن با استفاده از توکن NEXO، برای بازپرداخت وام با سود ۸ درصد شروع می کند.

در صورتی که کاربر بخواهد با دیگر توکن ها بدیهی خود را پرداخت کند، سود بازپرداخت وام، ۲۴٫۹ درصد محاسبه می شود.

نکته دیگر سیستم وام دهی پلتفرم NEXO، این است که کاربران می توانند برخلاف سیستم بانکی هر چند بار که نیاز داشته باشند، وام دریافت کنند.

البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که نسبت وام دریافتی براساس میزان دارایی است که در پلتفرم NEXO، وجود دارد. 

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال نکسو nexo

در بازه زمانی 4 ساعته در حمایت 1.6 دلار قرار گرفته است و در صورت حفظ این ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 1.8 و حتی 2 دلار پیش روی داشته باشد .

اما در صورت شکست ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 1.5 و 1.35 دلار ریزش داشته باشد ، در حال حاظر نکسو در این ناحیه حمایتی و مقاومتی معامله میشود و در صورت شکست هر کدام از نواحی میتواند رشد یا ریزش زیادی داشته باشد .

پیش بینی NEXO

پیش بینی و آینده قیمت ارز NEXO

در حال حاضر قیمت نکسو در محدوده 1.7دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال NEXOمی باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 2.5دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :۳ دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :5.3دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :5.6دلار
  • پایان ۲۰۲۸ : 7.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *