پیش بینی و آینده قیمت ارز MINA/تارگت 20 دلاری ارز مینا

  • 11 مهر 1400
mina 1

توسعه‌دهندگان شبکه MINA برای تعریف این پروتکل، از عبارت «Succinct Blockchain» به معنی “بلاکچین فشرده” استفاده می‌کنند؛ زنجیره‌ بلاکچینی کوچک، مختصر و فشرده، که پیاده‌سازی برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را با کاهش حجم محاسبات ضروری شبکه، به حداقل می‌رساند.

در ژوئن ۲۰۱۷ (خرداد ۹۶) شرکت O(1) Labs یک پروژه جاه‌طلبانه را برای طراحی یک پروتکل لایه اول شروع کرد، که می‌توانست یک بلاکچین با تمامی اجزای اصلی (مقیاس پذیری، امنیت و عدم تمرکز) ارائه دهد؛این پروژه با نام پروتکل MINA شناخته می‌شود. به جای استفاده از قدرت محاسباتی سنگین، مینا از راه حلی ظریف با رمزنگاری پیشرفته، به نام ZK-Snarks استفاده می‌کند.

هدف پروژه ارز مینا (MINA)

توسعه‌دهندگان پلتفرم Mina به دنبال ساخت شبکه‌ای هستند که کاربران بتوانند مستقیما از طریق مرورگرهای گوشی و کامپیوترهای معمولی، به سیستم‌های پرداخت بدون نیاز به مجوز دسترسی داشته باشند.

رویای آن‌ها این است که پروتکل‌های دیفای، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و بازارهای مالی آزاد، در عین رعایت حریم خصوصی و محافظت از هویت کاربران، با نهایت پتانسیل و حداقل هزینه در خدمت توسعه‌دهندگان و کاربران فعالیت کنند.

mina 3

پروژه های پیش روی پروتکل ارز مینا

  • ساخت منطق اسنپس با قابلیت ترکیب‌پذیری: فراهم کردن امکان تایید خودکار از طریق سایر اسنپ‌ها
  • اجرای فول نود روی موبایل و وب: تبدیل مینا به دسترسی‌پذیر‌ترین شبکه بلاکچینی که غیرمتمرکزسازی را در مقیاس بزرگ فراهم می‌کند
  • پیاده‌سازی پروتکل درون زنجیره‌ای برای بودجه و خزانه‌داری: برای توانمندسازی رای گیری غیرمتمرکز و تصمیم‌گیری

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال MINA

در بازه زمانی 4 ساعته توانسته رشد قابل قبولی را داشته باشد و مقاومت 4 دلار را با قدرت بشکند .

در صورت ادامه روند صعودی و ایجاد یک موقعیت امن میبایست از محدوده مقاومتی 4.7 دلار عبور کند ، در صورت تداوم روند صعودی و تثبیت آن میتوان انتظار این را داشت که در ادامه به تارگت های 5.6 و حتی 6.2 هم برسد که به هیچ عنوان دور از ذهن نمیباشد .

اما در صورت عدم موفقیت در روند صعودی میتواند تا محدوده حمایتی 4 دلار ریزش داشته باشد و در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی 4 دلار میتواند به 3.3 دلار و 2.6 دلار برسد که در حال حاضر بعید به نظر میرسد .

پیش بینی MINA

پیش بینی و آینده قیمت ارز mina

در حال حاضر قیمت مینا در محدوده 4.4 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال mina می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 6.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 7.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 13.۷ دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 15.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :20.8 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *