پیش بینی و آینده قیمت YFI/یرن فایننس در مسیر 100 هزار دلار

 • 10 مهر 1400
yfi 1

ارز دیجیتال YFI یک پلتفرم اقتصادی غیرمتمرکز است که بعنوان مجموعه ای از توابع مثل معادلات اهرمی ، جمع آوری نقدینگی و یک بازارساز خودکار عمل می کند.

این پروژه در فوریه سال 2020 طراحی و راه اندازی شده است و امروز به یکی از طرح های بسیار محبوب در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

بنیان گذار ارز دیجیتال یرن فایننس شخصی به نام  آندره کرونژ (Andre Cronje) بود. 

کاربرد و ویژگی YFI

از جمله کاربردهای این ارز دیجیتال می توان به این مورد اشاره کرد که این ارز به کاربرانی که قصد استفاده از وای ارن فایننس را دارند هشدار می دهد که این پروژه درمرحله بتا است اگر می خواهید از این ارز استفاده کنید باید حتما مسئولیت اطلاعاتتان را قبول کنید.

علاوه بر این، ارز دیجیتال یرن فایننس به افراد این امکان را می دهد تا تمام قراردادها بصورت مستقیم و بدون تغییر به شبکه اصلی منتقل شود.

پروسه ییلد فارمینگ به پروسه کاشت بذرها در زمین تشابه زیادی داردکه برای افزایش محصولات از آن ها استفاده می شود.

بریا برداشت از دیفای در سیستم ارز دیجیتال یرن فایننس شما باید روی یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید تا بتواندی توکن YFI را بعنوان جایزه و پاداش از شبکه دریافت کنید.

yfi 3

مزایا و معایب یرن فینانس YFI

 • پروتکل یرن فایننس با داشتن ویژگی مهمی به نام Vaults به کاربران این امکان را می دهد تا رمزارزهای خود را سپرده گذاری کرده و از طریق آن وام بگیرند. از سوی دیگر با استفاده از استراتژی خودکار تمامی وجوه واگذاری شده و سپرده گذاری شده به گونه ای مدیریت می شوند تا سود را به حداکثر مقدار و ریسک را به حداقل میزان خود برساند.
 • علاوه بر وام دهی با سود بالا و ریسک کم، پروتکل Vaults هزینۀ بالای تراکنش ها را کاهش می دهد.
 • یرن فایننس در ابتدا تنها از استیبل کوین ها پشتیبانی می کرد اما پس از حمایت اتریوم، توکن ها و سایرکوین های دیگر را هم پیش بینی می کند.
 • یکی از نسخه‌های تجزیه و تحلیل شدۀ پروتکل Vaults که Earn نام دارد تنها از استیبل کوین و توکن بیت کوین پشتیبانی می کند اما کاربران می توانند سکه های سنتی خود را با توکن ارائه دهندۀ نقدینگی از طریق Zap معامله کنند.
 • علاوه بر این، یرن فایننس در حال کار بر روی محصولات جدید دیگر خود مانند yInsure است. این پروتکل، پروتکلی غیرمتمرکز برای کاربران دیفای است و کارهای وام را آسان می کند.

اما پروژه بزرگ یرن فایننس مانند هر پروژه دیگری بدون چالش نخواهد بود. این چالش ها می تواند موارد زیر باشد:

بسیاری از افراد معتقدند یرن فایننس در حال حاضر تا حدی هنوز بر بازیکن اصلی آن یعنی کرونژ متمرکز است. بسیاری از سرمایه گذاران مشتاقانه حرکات او را زیر نظر داشته و همین مساله نشان می دهد که یک لحظه توقف او باعث میشود که YFI به مرحلۀ شکست نزدیک شود.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال یرن فایننس YFI

در بازه زمانی 4 ساعته YFI توانسته رشد نسبتا خوبی داشته باشد و به یکی از مهمترین مقاومت های خود نزدیک شده است و در صورتی که بتواند مقاومت 31600 را بشکند میتواند تا 38000 و حتی 43000 دلار رشد داشته باشد .

اما در صورت اینکه نتواند از مقاومت 31500 عبور کند میتواند تا محدوده 27900 دلار ریزش داشته باشد .

در بازه زمانی ماهانه توانسته بالای مقاومت 28500 قرار بگیرد و این کندل میتواند نشان دهنده روند صعودی یرن فایننس را تایید نماید.

پیش بینی YFI

پیش بینی و آینده قیمت ارز YFI

در حال حاضر قیمت یرن فایننس در محدوده 31500 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال YFI می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ : 47.600دلار
 • پایان ۲۰۲۲ : 57.800دلار
 • پایان ۲۰۲۵ : 92.000دلار
 • پایان ۲۰۲۶ : 113.000دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :143.000دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *