معرفی صرافی دیجی بیت / آموزش کامل صرافی ارز دیجیتال دیجی بیت

 • 10 مهر 1400
بیت 1 1

سایت خدمات ارزی دیجی بیت متعلق به مجموعه تجارت الکترونیک A-One می باشد که با دارا بودن دفاتر کارگزاری در اروپا و آسیا ازجمله انگلستان ، اسپانیا ، مالزی ، هنگ کنگ و سنگاپور و ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان معتبر بین المللی ارز های دیجیتال و ایجاد پلتفرم بومی دارای امنیت و سرعت بالا تضمین ارایه بهترین خدمات در راستای تامین و تبدیل کلیه ارز های دیجیتال برای کاربران را می نماید.

این مجموعه با بهره گیری از مدیران مجرب ایرانی و اروپایی با سابقه بیش از ۱۵ سال در زمینه امور ارزی و بانکی نیاز های مشتریان را به خوبی شناخته و خدمات متعددی به مشتریان حقیقی و حقوقی ارایه می نماید .

در ادامه به آموزش کامل صرافی دیجی بیت میپردازیم .

فهرست مطالب :

۱. معرفی صرافی دیجی بیت

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی دیجی بیت

        ۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی دیجی بیت

۲.۲.آموزش احراز هویت در صرافی دیجی بیت

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی دیجی بیت

            ۳.۱.واریز و برداشت در صرافی دیجی بیت

            ۳.۲.خرید و فروش ارز دیجیتال از دیجی بیت

۴. مزایا و معایب صرافی دیجی بیت

         ۴.۱. مزایای صرافی دیجی بیت

         ۴.۲. معایب صرافی دیجی بیت

۵. جمع بندی

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی دیجی بیت

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

۱. معرفی صرافی دیجی بیت

صرافی دیجی بیت فعالیت خود در حوزه رمز ارز هارا در سال 98 شروع نمود و توانست پلتفرم ایمنی برای کاربران ایرانی ایجاد نماید .

دیجی بیت با بهره گیری از متخصصین کاربلد در این حوزه و ارائه خدمات ویژه برای کاربرانشان توانسته است در حوزه ارز دیجیتال موفقیت های به سزایی داشته باشد و اعتماد کاربران را جلب نماید .

در ادامه به بررسی کامل صرافی دیجی بیت میپردازیم .

۲. چگونگی و نحوه فعالیت در صرافی دیجی بیت

برای شروع در صرافی دیجی بیت در مرحله اول میبایست در این صرافی ثبت نام نمایید و با دقت به تکمیل اطلاعات کاربری تان بپردازید تا به راحتی بتوانید در این صرافی از خدمات ارائه شده استفاده کنید .

در ادامه به آموزش کامل این صرافی میپردازیم .

۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی دیجی بیت

از طریق لینک ثبت نام و با وارد کردن شماره تلفن همراه و رمز عبور انتخابی خود کد ثبت نام را روی تلفن همراه خود دریافت می کنید که با وارد کردن کد دریافتی به پنل مشتریان وارد میشوید و ثبت نام شما انجام می پذیرد.

بیت 3 1

۲.۲.آموزش احراز هویت در صرافی دیجی بیت

در صورت نیاز به خرید و فروش لازم است پروفایل کاربری خود را از طریق منو مربوطه تکمیل نمایید .

اطلاعات مربوطه شامل نام کامل و کد ملی و آدرس ایمیل و شماره تلفن ثابت و همراه می باشد. دقت نمایید که اطلاعات تماس خود را صحیح وارد نمایید چون تمام مکاتبات و اعلانات بعدی از طریق اطلاعات معرفی شده خودتان انجام خواهد گرفت.

پس از تکمیل اطلاعات پروفایل کاربری لازم است مدارک احراز هویت خود را مطابق تصویر نمایش داده شده در بخش مربوطه ارسال نمایید .

پس از تایید مدیریت پروفایل شما احراز هویت می شود و به تمامی خدمات سایت بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت.

در ادامه جهت خرید و فروش و برداشت درآمد های ریالی خود لازم است کارت و شماره حساب و شماره شبا بانکی متعلق به خودتان را از طریق منو تعریف حساب ثبت نمایید .

پس از مطابقت اطلاعات هویتی و حساب معرفی شده کلیه دریافت ها و پرداخت های سیستم از طریق حساب های تایید شده شما امکان پذیر خواهد بود.

دقت نمایید که دریافت و پرداخت فقط با کارت ها و حساب های تایید شده امکانپذیر خواهد بود.

بیت 2 2

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی دیجی بیت

بعد از ثبت نام و طی کردن مراحل احراز هویت به راحتی میتوانید طبق مراحلی که در ادامه خواهیم گفت میتوانید به ثبت سفارش بپردازید .

۳.۱.آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی دیجی بیت

از طریق گزینه سفارش جدید منو انتخاب رمز ارز ها به شما نمایش داده می شود که نرخ تبدیل نیز به صورت لحظه ای بروز می شود. رمز ارز مورد نیاز خود را انتخاب و مبلغ را وارد نمایید.

خلاصه سفارش در جدول زیر به صورت لحظه ای به شما نمایش داده می شود.

بیت 4

پس از انتخاب رمز ارز و مقدار مورد نیاز در پایین صفحه یکی از روش های پرداخت را انتخاب نمایید:

 1. کسر از کیف پول : مبلغ مورد نیاز از کیف پول آنلاین ریالی شما کسر می گردد. برای تامین شارژ مورد نیاز می بایستی از طریق منو شارژ کیف پول اقدام نمایید. هزینه ریالی فروش رمز ارزهای شما نیز به کیف پول ریالی شما واریز می گردد که میتوانید از این مبلغ برای خرید سایر رمز ارزها اقدام نمایید.
 2. درگاه پرداخت آنلاین : با انتخاب این گزینه شما می توانید به صورت مستقیم از کارت های ثبت شده خودتان و از طریق درگاه بانکی مبلغ مورد نیاز را برداشت نمایید. سقف برداشت هر کارت در روز طبق قوانین بانکی ۵۰ میلیون تومان است .
 3. واریز به حساب: در صورتی که مبلغ خرید شما بیشتر از سقف برداشت کارت بانکی باشد و کیف پول ریالی شما هم موجودی کافی نداشته باشد می توانید با انتخاب این گزینه مبلغ مورد نیاز را به یکی از حساب های صرافی واریز نموده و فیش واریزی را ثبت نمایید.

پس از انتخاب نحوه تسویه در این مرحله حساب گیرنده ارز دیجیتال خود را در فیلد مربوطه درج کنید و در قسمت توضیحات می توانید در صورت لزوم متن توضیحات لازم را درج نمایید.

در این مرحله خلاصه سفارش شامل مقدار ارز و نرخ تبدیل و مبلغ ریال مورد نیاز برای تسویه و کارمزد تراکنش به صورت خلاصه به شما نمایش داده میشود .

در صورت تایید با مطالعه و تایید قوانین جاری صرافی دیجی بیت می توانید تراکنش را نهایی نمایید.

در این مرحله در صورتی که برای پرداخت کیف پول را انتخاب کرده باشید مبلغ از کیف پول شما کسر خواهد شد و در صورتی که درگاه آنلاین را انتخاب کرده باشید به صورت خودکار به درگاه پرداخت منتقل می شوید.

در صورتی که انتخاب شما گزینه واریز به حساب بوده باشد حساب بانکی صرافی به شما نمایش داده می شود و شما ده دقیقه فرصت دارید مبلغ خرید را به این حساب واریز و فیش بانکی را ثبت نمایید.

دقت داشته باشید که فیش واریزی باید به نام شخص صاحب پروفایل باشد.

پس از تسویه موفق پیغام تایید به شما نمایش داده می شود و متصدی فروش در اسرع وقت به سفارش رسیدگی و ارز دیجیتال خریداری شده را به آدرس والت ارایه شده منتقل خواهد نمود.

تایید تراکنش از طریق پنل کاربری و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

۳.۲.آموزش فروش ارز دیجیتال از دیجی بیت

برای فروش ارز دیجیتال هم همانند مراحل خرید که خدمتتان گفتیم میتوانید ارز مورد نظرتان را بفروش برسانید .

از طریق گزینه سفارش جدید منو انتخاب رمز ارز ها به شما نمایش داده می شود که نرخ تبدیل نیز به صورت لحظه ای بروز می شود. رمز ارز مورد نیاز خود را انتخاب و مبلغ را وارد نمایید.

پس از انتخاب رمز ارز و مقدار مورد نیاز در پایین صفحه یکی از روش های دریافت را انتخاب نمایید:

بیت 5
 1. اضافه به کیف پول : مبلغ مورد نیاز به کیف پول آنلاین ریالی شما اضافه می گردد.
 2. واریز به حساب : بعد از ارسال ارز مورد نظر و تایید شماره حساب بانکی بعد از سیکل اداری مبلغ مورد نظر به حسابتان واریز میشود .

۴. مزایا و معایب صرافی دیجی بیت

برای انتخاب صرافی معتبر ارز دیجیتال میتوانید با در نظر گرفتن مزایا و معایب صرافی های معتبر بهترین گزینه را انتخاب نمایید ، در ادامه به مزایا و معایب صرافی دیجی بیت میپردازیم تا راحت تر بتوانید صرافی مورد نظرتان را انتخاب نمایید .

 ۴.۱. مزایای صرافی دیجی بیت

 • امنیت معاملات
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • کیف پول آنلاین

کیف پول تعبیه شده در پنل کاربری به شما امکان خرید لحظه ای ارز ها را با قیمت مورد نظرتان می دهد .در صورتی که شما موجودی کافی داشته باشید می توانید در هر لحظه ارز مورد نظر خود را به صورت آنلاین و لحظه ای خریداری نمایید و همچنین پس از عضویت و گذراندن مراحل احراز هویت می توانید کیف پول ریالی خود را در هر زمان از شبانه روز از طریق درگاه بانکی شارژ نمایید .

۴.۲. معایب صرافی دیجی بیت

 • ارائه نرخ بالا در خرید و نرخ پایین در فروش کاربران
 • عدم اپلیکیشن اختصاصی
 • حجم پایین معاملات
 • تاخیر در وجه واریزی

۵. جمع بندی

صرافی دیجی بیت با به کار گیری از گروهی متخصص جوان و فعال توانسته است نیاز های مالی و دیجیتال کاربرانشان را مرتفع سازد و برای ارتقا در بهبود خدمات رسانی تلاش هایی زیادی انجام داده است .

دیجی بیت را میتوان یک صرافی امن و معتبر نام برد ، که در زمان کوتاهی توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب نماید ، اما با توجه به مشکلاتی که برای کاربران به وجود آمده است تا کنون نتوانسته کاربران خود را راضی نگه دارد و سطح سایت را ارتقا ببخشد .

در بخش های مختلف خدمت رسانی به کاربرانشان عملکرد ضعیفی داشته و بیشتر منفعت طلبانه عمل کرده است.

برای ورود به صرافی دیجی بیت میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال دیجی بیت

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی دیجی بیت

 • صرافی دیجی بیت یکی از بدترین صرافی های ارز دیجیتاله و اصلا به صرفه نیست در این صرافی با توجه به کارمزد های که دریافت میکنه و نرخ های گزافی که ارائه میده ثبت نام کنید …
 • پشتیبانی صرافی دیجی دلار عالیه و هروقت به مشکل خوردم در کمترین زمان مشکلم رو برطرف کردند .
 • اپلیکیشن یکی از معمترین ایتم هایی است که یک صرافی باید داشته باشه ولی این صرافی اصلا توجهی به این موضوع نداره.

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

تترلند از دیدگاه گروه فارسی کریپتو با بررسی هایی که انجام شده است ، برترین صرافی ارز دیجیتال میباشد .

برای ورود به صرافی تترلند میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

ورود به صرافی ارز دیجیتال تترلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *