پیش بینی و آینده قیمت ارز OMG/اومیسه‌گو آماده برای شکستن سقف تاریخی 15 دلار

  • 8 مهر 1400
OMG1

ارز دیجیتال اومیسه‌گو OMG یک پروژه نامتمرکز است که برای تبادل بین بلاکچین‌‌ها به کار می‌رود و از پشتوانه مالی خوبی برخوردار است.

این پروژه سعی دارد تا به هماهنگی در سیستم پرداخت و چالش‌های مربوط به آن کمک کند. پروژه اومیسه‌گو بر اساس گواهی اثبات سهام (POS) اتریوم فعالیت می‌کند و کمک می‌کند تا در شبکه‌های پرداخت، سیستمی شفاف و عمومی داشته باشیم.

پروژه‌های اثبات سهام برای تایید تراکنش‌ها از اعتبارسنج‌ها استفاده می‌کنند و قابلیت استخراج ندارند.

پروژه اومیسه‌گو یا OMG این امکان را به کابران می‌دهند تا بتوانند بر روی بلاکچین خود، کیف پول بسازند؛ در حقیقت این ارز دیجتال یک کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) است.

اهمیت شبکه اومیسه‌گو(OMG)

یکی از مهمترین چالش‌ها و نواقص موجود در اتریوم، ازدحام شبکه است؛ به خصوص که تراکنش‌های این شبکه با سرعت بالایی انجام می‌شوند و در عرض کمتر از بیست ثانیه تایید می‎‌شوند؛ با این وجود اگر قیمت گس بالا رود، این زمان بسیار طولانی می‌شود و حتی ممکن است چندین روز طول بکشد.

هر چقدر تراکنش با قیمت گس بالاتری صورت گیرد، از اولویت اجرای بالاتری در شبکه برخوردار خواهد بود؛ به خصوص در زمانی که بار شبکه بالا باشد، شبکه با دو چالش مهم هزینه‌های بالای گس و تاخیر در تأیید همراه است.

 شبکه اومیسه‌گو(OMG) برای حل این مشکل پدید آمده است تا تراکنش‌هایی با کارمزد کمتر (در حدود یک سوم اتریوم) و سرعت بالاتر (هزار برابر اتریوم) ارائه دهد؛ به علاوه برنامه‌های دیفای که در اتریوم وجود دارند، با مشکل عدم مقیاس‌پذیری مواجه نخواهند بود؛ همچنین این شبکه برای تراکنش‌های امتیاز که نیاز به اعتماد جامعه ندارند و یا دیگر سیستم‌های آنلاینی که ارائه دهنده پاداش هستند، مورد استفاده واقع می‌شود.

در این رابطه جامعه ردیت(Reddit’s community) بهتر عمل کرده است. این محاسبه با استفاده از موتور امتیاز اجتماعی (Community Points Engine) یا به اختصار CPE که به تازگی ساخته شده، انجام گرفته است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال OMG

اومیسه گو در حال حاظر درحساس ترین ناحیه خود قرار دارد و برای ثبت یک رکورد جدید کاملا آماده به نظر میرسد و در صورتی که بتواند مقاومت 15.3 دلار را بشکند میتواند از سقف تاریخی خود عبور کند و آماده ثبت یک تارگت جدید باشد .

اما در صورتی که نتواند مقاومت خود را بشکند میتواند تا ناحیه حمایتی 8 دلار ریزش داشته باشد .

بالاترین قیمتی که OMG از زمان لیست شدن به خود دیده است 15.3 دلار میباشد و در صورتی که بتواند بالای این سقف قرار بگیرد میتواند رشد قابل توجهی داشته باشد .

پس این ارز منحصر به فرد را زیر نظر داشته باشید .

پیش بینی OMG

پیشبینی و آینده قیمت ارز اومیسه‌گو(OMG)

در حال حاضر قیمت اومیسه گو در محدوده 11.8دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال OMG می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 18.3دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 19.9دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 35 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 38.9دلار
  • پایان ۲۰۲۸ : 53.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *