پیش بینی و آینده قیمت ارز MANA/آمادگی مانا برای رسیدن به 1 دلار

  • 8 مهر 1400
mana 1

MANA از جمله توکن های بومی در Decentraland است . توکن مانا همین طور از جمله توکن های با استاندارد ERC-20 می باشد که توسط بلاک چین اتریوم طراحی شده است.

هم اکنون کاربران می توانند از مانا برای خرید لند و همچنین هزینه کالاها و خدمات در دیسنترالند استفاده کنند. توکن مانا را می توان از صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز گوناگون خریداری نمود.

Decentraland نرم افزاری است که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود و به دنبال ایجاد انگیزه در شبکه جهانی برای کاربران به وسیله ی کار با یک دنیای مجازی می باشد.

کاربران Decentraland می توانند ضمن کاوش ، تعامل و بازی در این دنیای مجازی، املاک و مستغلات دیجیتال را هم خریداری کنند و یا به فروش برسانند. با گذشت زمان، این پلتفرم برای پیاده سازی برنامه های تعاملی، پرداخت در جهان و ارتباطات نظیربه نظیر برای کاربران تکامل یافته است.

کاربردهای ارز دیجیتال دیسنترا لند mana

  • ارز دیجیتال دیسنترالند یا همان توکن مانا (MANA) برای خرید هر آیتم پوشیدنی در پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد،این لباس‌ها و دیگر اقلام پوشیدنی برای طراحی کاراکتر (شخصیت) شما در دنیای دسنترالند مورد استفاده قرار می‌گیرند.البته تعدادی لباس و دیگر آیتم‌ها به صورت رایگان در دسنترالند وجود دارند اما اگر قصد شخصی‌سازی کاراکتر خود در پلتفرم یا به عبارتی آواتار خود را داشته باشید می‌توانید با استفاده از توکن مانا اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنید.
  • یکی دیگر از کاربردهای توکن مانا امکان رای دادن برای تصمیمات اتخاذ شده در مناطق مختلف دیسنترالند است. کاربران دیسنترالند که توکن MANA را داشته باشند می‌توانند با رای دادن در رابطه با مسائل مطرح شده تصمیم بگیرند. میزان تاثیر رای هر کاربر به میزان دارایی وی از ارز دیجیتال دیسنترالند یعنی توکن مانا وابسته است.
  • کاربران پلتفرم دیسنترالند باید برای خرید هر لند از ارز دیجیتال دیسنترالند یعنی همان توکن مانا استفاده کنند. یکی از بدیهی‌ترین کاربردهای ارز دیجیتال دیسنترالند و هر ارز دیجیتال دیگری خرید و فروش آن در صرافی و کسب سود از اختلاف قیمت آن است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال mana

مانا در بازه زمانی 4 ساعتی توانسته ناحیه حمایتی خود را حفظ کند و برای یک روند صعودی خود را آماده میکند .

در حال حاظر در ناحیه 0.67 معامله میشود و برای رسیدن به تارگت های خود میبایست مقاومت های 0.76 و 0.88 دلار را رد کند تا بتواند به تارگت اول خود 1 دلار برسد .

اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 0.49 و حتی 0.38 دلار ریزش داشته باشد،که با توجه به ناحیه حمایتی 0.6 دلار بسیار بعید میباشد که این محدوده را بشکند و ریزش زیادی داشته باشد .

پیش بینی MANA

پیشبینی و آینده قیمت ارز مانا (mana)

در حال حاضر قیمت mana در محدوده ۰.67دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال مانا می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.02دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : 1.18دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 1.97دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 2.3 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ : 2.96دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *