پیش بینی و آینده قیمت ارز NEM/آمادگی XEM برای رسیدن به یک دلار

 • 7 مهر 1400
xem 1 1

ارز دیجینال نم NEM، تغییر یافته  هیچ کدام از ارزهای دیگر نیست و کاملا منحصر به فرد پا به دنیای رمزارزها گذاشته است.

همانطور که می دانید بعضی از ارزهای دیجیتال مثل لایت کوین یا بیت کوین کش از تغییراتی در کدنویسی خود بیت کوین به وجود آمده است.

اما در مورد ارز دیجیتال نم NEM اینطور نیست و کدهای بلاکچین نم کاملا اختصاصی و منحصر به فرد هستند؛ به همین دلیل هم برای این ارز دیجیتال نام  NEM یا همان (New Economy Movement) به معنی (جنبش اقتصادی نوین ) را انتخاب کردند؛ چون این ارز دیجینال سعی دارد که بتواند مورد پذیرش دنیا واقع شود و دامنه  فعالیت‌های خود را بسیار گسترده کند ..

ویژگی‌های ارز دیجیتال نم (XEM)

NEM نم یکی از ارزهای دیجیتال پرکاربرد در دنیای رمز ارزها و ارزهای دیجیتال است که ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص آن روز به روز به محبوبیت این شبکه دیجیتال اضافه می‌کند. 

 1. نم دو بلاکچین مختلف دارد 
 2. امکان ایجاد و افزایش دارایی و سرمایه با استفاده از نام فضاها (NAME SPACE) و موزاییک

کاربرد و امکانات ارز دیجیتال NEM

 • کارمزد پایین و سرعت بالای تراکنش ها از امکانات بارز ارز دیجیتال NEM به حساب می آید. در حدود ۲۰ ثانیه برای تایید هر تراکنش زمان نیاز است و توانایی انجام ۳ هزار تراکنش در ثانیه را دارا می باشد.
 • رمزارز نم این امکان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که تا حساب های منفرد خود را به حساب های جمعی تبدیل کنند. در این نوع حساب ها استفاده از موجودی به امضای چند نفر وابسته است و یک حساب می تواند بین ۲ تا ۶۴ دارنده را شامل شود. البته استفاده از این حساب ها محدودیت هایی مثل بلوکه شدن تمام پول در صورت از بین رفتن کلیدهای بیشتر از یک نفر امضاکنندگان حساب را نیز به همراه دارد.
 • امکان ارسال پیام همراه با هر تراکنش ارسالی: این پیام ها می توانند به حالت های ایمن، معمولی یا در قالب کدهای هگزان باشند. این پیام ها می توانند بدون داشتن هزینه اضافی به هر آدرس موجود در شبکه فرستاده شوند و بر روی دیگر برنامه هایی که بر بستر بلاک چین هستند نیز کاربرد دارند.
 • شفافیت 100درصدی ارز دیجیتال نم (XEM)، از همین روی پلتفرم آن به جلب اعتماد احتیاجی ندارد و هسته آن متن باز است. یعنی شرکت‌ ها و توسعه دهنده‌ ها می‌ توانند کدهای آن را مشاهده نمایند یا تغییری در آن به وجود آورند. همچنین نم به صورتی طراحی شده است که کاربران با استفاده از آن این توانایی را دارند که نام های گوناگونی بر روی دارایی های خود بگذارند و آن ها را در سطوح گوناگون دسته بندی نمایند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال نم (XEM)

میتوان گفت نم در پایین ترین محدوده خود قرار دارد و حمایت مهمی در این سطح قرار دارد ، همین امر باعث شده تا محدوده 0.1395 پولبک بزند و همچنان حمایت 0.095 دلار حفظ شده است .

با ایجاد یک روند مثبت و صعودی در بازار ، XEM میتواند مقاومت های 0.16 و 0.21 و 0.24 دلار بشکند و به تارگت های اصلی خود نزدیک شود .

نم بسیار همسو با بازار حرکت کرده و میتوان گفت در حال حاضر در محدوده مناسبی برای سرمایه گذاری وجود دارد و میتواند به زودی به هدف های از پیش تعیین شده خود برسد .

پیش بینی NEM

پیش بینی و آینده قیمت ارز NEM

در حال حاضر قیمت نم در محدوده 0.139دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال XEM می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

 • پایان ۲۰۲۱ :0.20دلار
 • پایان ۲۰۲۲ :0.24دلار
 • پایان ۲۰۲۵ :0.42دلار
 • پایان ۲۰۲۶ :0.49دلار
 • پایان ۲۰۲۸ :0.63دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *